Главная / Світ / ЄС ввів нові санкції проти Північної Кореї

ЄС ввів нові санкції проти Північної Кореї

Відповідне рішення прийняла Рада Європейського союзу.

ЄС ввів нові санкції проти Північної Кореї

ЄС ввів нові санкції проти Північної Кореї. Відповідне рішення прийняла Рада Європейського союзу. Документ опубліковано в офіційному журналі Євросоюзу.

У документі зазначається про заборону імпорту або купівлі нафтопродуктів з КНДР. Забороняється постачання, продаж або передача сирої нафти в КНДР.

«Забороняється пряме чи непряме постачання, продаж або передача всіх очищених нафтопродуктів до КНДР громадянами держав-членів через або з території держав-членів або з використанням суден із прапором або повітряних суден держав-членів, незалежно від того, чи ці очищені нафтопродукти походять з території цих держав-членів», — йдеться у документі.

Також документ забороняє:

— придбання, підтримання чи розширення участі в будь-яких суб’єктах КНДР або у КНДР чи суб’єктах КНДР за межами КНДР, в тому числі повне придбання таких юридичних осіб та придбання акцій чи інших цінних паперів, що мають часткову участь, або в діяльності або активах в КНДР;

— надання будь-якого фінансування або фінансової допомоги суб’єктам господарювання в КНДР або підрозділам КНДР або підрозділам КНДР за межами КНДР або для документованої мети фінансування таких установ в КНДР;

відкриття, обслуговування та експлуатації всіх спільних підприємств чи кооперативів, нових та існуючих, громадянами держав-членів або на їх територіях з суб’єктами КНДР чи приватними особами, незалежно від того, чи діють вони чи від імені уряду КНДР;

надання інвестиційних послуг.

Як повідомляв УНІАН раніше, президент Росії Володимир Путін через рік після прийняття відповідні резолюції ООН підписав указ про введення обмежень проти Північної Кореї у відповідь на проведення КНДР ракетно-ядерних випробувань.

Як повідомили кореспонденту УНІАН, санкції вводяться на виконання резолюції 2321 Ради Безпеки ООН від 30 листопада 2016 року. «Слід призупинити науково-технічне співробітництво з особами та групами осіб, що представляють КНДР», — йдеться в тексті указу.

Новини по темі:  Президент Європарламенту заявив, що ніхто в Європі не визнає Каталонію