24.09.2017 64 Views

У Північній Кореї ми зіткнулися з найбільш небезпечною кризою останніх років – екс-держсекретар США

Навіть якщо в КНДР зміниться режим, проблема північнокорейської ядерної зброї залишиться на порядку денному.

У Північній Кореї ми зіткнулися з найбільш небезпечною кризою останніх років – екс-держсекретар США

Світу не слід погоджуватися з ідеєю про ядерну Північну Корею на карті, зараз необхідно переконати Китай, що натиснути на КНДР, – це і в його інтересах. Таку думку в інтерв’ю виданню “Новое время” висловила екс-держсекретар США Кондоліза Райс.

“У Північній Кореї ми зіткнулися з найбільш небезпечною кризою останніх років. Вони дійсно досягли величезного прогресу в ядерному озброєнні, при цьому лідер країни Кім Чен Ин на диво безрозсудний, а послідовність його дій непередбачувана”, – вважає Кондоліза Райс.

Екс-глава Держдепу США також вважає, що краще за санкції на ситуацію з північнокорейською ядерною програмою може вплинути Китай, який є головним торговим партнером КНДР: “Рада безпеки США днями схвалила нові санкції, і це добре. Але все впирається в готовність Китаю натиснути на Північну Корею. Тому що саме з Китаєм здійснюються 90% торговельних відносин Північної Кореї. Це дуже ізольована країна. Китай може набагато ефективніше обмежувати амбіції Північної Кореї. Наше завдання — переконати Китай, що це і в його інтересах, адже ніхто не знає, що насправді відбувається на північнокорейському півострові, і наслідки можуть бути жахливими”.

“Зрозуміло, що жоден американський президент не може дозволити собі чекати, поки Північна Корея нападе на США з ядерною зброєю. Це категорично неприйнятно. Я не думаю, що ми повинні прийняти ідею про ядерну Північну Корею на карті світу. В той же час я вважаю, що так само небезпечно ігнорувати те, що Північна Корея може стати ядерною державою. Можна обговорювати, чи відбудеться зміна північнокорейського режиму, розуміючи, що навіть якщо це станеться, проблема північнокорейської ядерної зброї залишиться на порядку денному”, – підсумувала вона.

Новини по темі:  В Кишинев приехала военная техника США

Як повідомляв УНІАН раніше, Північна Корея пригрозила, що посилення санкцій і тиску лише прискорить її ядерну програму.

Повний текст інтерв’ю з Кондолізою Райс читайте у свіжому номері журналу “Новое время”.

Previous Канадські підприємці цікавляться, чи чесні в Україні суди
Next Гравець «Шахтаря» зробив несподіваний подарунок своїй дружині

You might also like

Саудовскую Аравию засыпало снегом

Приближение зимы в Саудовской Аравии ознаменовалось выпадением многочисленных осадков В Саудовской Аравии резко снизилась температура и выпал снег, что является редкостью для этой страны. Новини по темі:  МИД Австрии призвал

Авиация США уничтожила химзавод ИГ в Ираке

В операции были задействованы 12 военных самолетов. Новини по темі:  В Польше задержали экс-офицера за шпионаж для РФ

Штайнмайер: Попытка путча может помочь преодолеть напряжение в Турции

Глава МИД ФРГ также напомнил Анкаре о необходимости соблюдать правовые нормы. Новини по темі:  В России полиция задержала участников митинга на тракторах