24.09.2017 34 Views

Референдум про незалежність в Каталонії: затримано 12 чиновників (відео)

Поліція провела рейди і затримала не менш 12 регіональних чиновників, причетних до підготовки голосування.

Іспанія намагається завадити Каталонії провести референдум про незалежність

Іспанія намагається перешкодити Каталонії провести референдум про незалежність. Про це йдеться в сюжеті ТСН.

Поліція провела рейди і затримала не менш 12 регіональних чиновників, причетних до підготовки голосування. У Барселоні, столиці автономії, на арешти відреагували багатотисячними вуличними демонстраціями.

Люди залишилися на вулиці і вночі. Зрештою правоохоронцям довелося розганяти їх силою і затримувати активних протестуючих. Референдум запланований на 1 жовтня.

Раніше повідомлялося, що в 2014 році в Каталонії був проведений неформальний референдум за відділення від Іспанії, хоча його було заборонено судом. Тоді з 6,3 мільйони осіб, що мають право голосувати, 2,3 мільйона прийшли на референдум, з них 80 відсотків висловилися за незалежність Каталонії.

У листопаді 2015 року каталонський парламент затвердив “дорожню карту” для досягнення незалежності від центрального уряду в Мадриді. Однак в серпні 2016 року цю постанову каталонського парламенту анулював Конституційний суд Іспанії.

Новини по темі:  Протестующие в Париже бросали камни в копов
Previous Поліція засекретила всі ухвали суду щодо справи про вбивство Шеремета
Next ФФУ нарешті розгляне справу про можливий договірний матч ФК «Маріуполь»

You might also like

В России наказали дворников, убравших мусор флагом

За осквернение флага РФ пять человек лишены премий и получили выговоры, а их начальница – уволена. Новини по темі:  Клинтон осудила Трампа за фашистский мем с лягушкой

Внаслідок авіаударів на сході Сирії за день загинули 35 цивільних – правозахисники

На терористичне угруповання "Ісламська держава" у провінції Дейр-ез-Зор, яка межує з Іраком, одночасно ведуть наступ з двох боків. Внаслідок авіаударів російської авіації і міжнародної коаліції у провінції Дейр-ез-Зор на сході

Администрация Барака Обамы близка к оглашению мер против России за вмешательство в выборы президента страны. Новини по темі: