20.09.2017 71 Views

Берлусконі анонсував своє повернення у політику з проєвропейською програмою

Берлусконі заявив, що хоче очолити свою групу на національних виборах наступного року, обіцяючи скорочення податків, якщо правоцентристи відновляться при владі.

Берлусконі анонсував своє повернення у політику з проєвропейською програмою

Колишній прем’єр-міністр Італії Сільвіо Берлусконі заявив, що повертається на політичну сцену, виклавши напередодні проєвропейську політичну платформу на з’їзді своєї партії Forza Italia. Про це повідомляє “Європейська правда”, посилаючись на Reuters.

Виступаючи на засіданні своєї партії “Forza Italia” (“Вперед, Італіє”), Берлусконі заявив, що хоче очолити свою групу на національних виборах наступного року, обіцяючи скорочення податків, якщо правоцентристи відновляться при владі.

“Ми передбачаємо велику перемогу для правоцентристів”, – сказав 81-річний Берлусконі під час свого виступу, яким фактично розпочав виборчу кампанію Forza Italia.

Як відомо, через скандали та різні судові процеси, Берлусконі зник з політики після 2011 року.

Хоча його союзники неодноразово виступали проти Європейського Союзу, Берлусконі сказав, що хоче більше Європи, закликавши до спільної оборони, зовнішньої, промислової та фіскальної політик. “Я не думаю, що ми можемо залишити євро”, – сказав він.

Берлусконі також висловив сподівання на перемогу у Європейському суді з прав людини.

Як відомо, у 2013 році політик був визнаний винним у фінансовому шахрайстві та створенні тіньових фондів, та був засуджений до чотирьох років тюрми. Однак, через стан здоров’я та літній вік, покарання було замінено суспільно-корисними роботами.

Як відомо, в Італії засуджені не мають права займати державні посади чи брати участь у виборах на певний період.

Згідно із законом, Берлусконі відстороняється від виборів на вісім років (як мінімум до 2021 року). Також Берлусконі був виключений із сенату.

Європейський суд з прав людини призначив засідання у справі колишнього прем’єра на 22 листопада цього року.

Новини по темі:  В Дагестане введен режим контртеррористической операции

“Я сподіваюсь, що Європа цілком відновить мою честь … Із судом чи без нього, я обіцяю вам, що візьму участь у виборчій кампанії”, – заявив він.

Previous «Шальке-04» з Коноплянкою поступився «Баварії» у 5-му турі чемпіонату Німеччини
Next 117-річна українка претендує на звання найстаршої людини планети

You might also like

Трамп обещал ООН перемены после инаугурации

Дональд Трамп заявил, что обещает ООН большие перемены после его инаугурации в январе 2017 года. Новини по темі:  В Нью-Йорке молния ударила в статую Свободы

На акции протеста в Милуоки произошла стрельба

Ранение получил один человек. Новини по темі:  В РФ уменьшится реальный размер пенсий – министр

Патриарх Кирилл подписал обращение за запрет абортов в России

Подписи под петицией поставили уже более 300 тысяч человек. Новини по темі:  Суд обязал Госдеп опубликовать новые письма Клинтон