14.09.2017 30 Views

Радбез ООН затвердив нові санкції проти КНДР

КНДР тепер не зможе продавати свій текстиль та матиме обмеження на купівлю нафтопродуктів.

Радбез ООН затвердив нові санкції проти КНДР

Рада Безпеки ООН в понеділок, 11 вересня, одностайно проголосувала за посилення санкцій проти Північної Кореї, наклавши заборону на експорт текстилю та обмеження щодо імпорту сирої нафти. 

Це сталося після шостого і найпотужнішого ядерного випробування країни, яке відбулося 3 вересня, пише Reuters.

Це дев’ята резолюція із санкціями, яка була одностайно прийнята Радбезом ООН з 2006 року через запуски Північною Кореєю балістичних ракет і її ядерну програму. 

Зазначається, що США послабили початковий жорсткий проект резолюції, щоб здобути підтримку документа з боку Китаю та Росії.

За даними Корейського агентства сприяння торгівлі та інвестицій, текстиль в 2016 році посів другу сходинку за об’ємом експорту Північною Кореєю після вугілля та інших корисних копалин на загальну суму $752 млн. Майже 80 відсотків експорту текстилю надійшли в Китай.

Резолюція також передбачає заборону на поставки в КНДР конденсатів та природних газових рідин, обмеження в 2 мільйони барелів на рік на поставки очищених нафтопродуктів та обмеження на експорт сирої нафти до Північної Кореї на нинішньому рівні. Зазначається, що основним постачальником  сирої нафти до Північній Кореї є Китай.

Американський офіційний представник на умовах анонімності, заявив, що Північна Корея імпортує близько 4,5 млн барелів очищених нафтопродуктів на рік і 4 млн барелів сирої нафти.

Нагадаємо, Мінфін США підготував для президента Дональда Трампа розпорядження, яке передбачає санкції проти країн, що торгують з Північною Кореєю.

Previous МОК назвав господарів літніх Олімпіад 2024 та 2028 років
Next Постраждала у вибуху на Бессарабці жінка прийшла до тями

You might also like

В Італії родина з дитиною загинула у кратері вулкана під час екскурсії

11-річний хлопчик міг упасти в ущелину, після чого 42-річна мати та 45-річний батько кинулися йому на допомогу. Родина туристів із Турина загинула після падіння у кратер вулкану Сольфатара поблизу італійського

Россияне против возвращения Крыма Украине — опрос

Граждане России также не согласны, что Москва нарушила международное право, аннексировав полуостров.