Домой / Світ / Британський мільярдер показав, на що ураган “Ірма” перетворив його розкішний особняк на острові (відео)

Британський мільярдер показав, на що ураган “Ірма” перетворив його розкішний особняк на острові (відео)

Стихія пошкодила більшу частину будівель і рослин на острові Некер.

Британський мільярдер показав, на що ураган "Ірма" перетворив його розкішний особняк на острові (відео)

Британський мільярдер Річард Бренсон показав на відео, що сталося з його розкішним домом на острові Некер, який постраждав від руйнівного урагану “Ірма”. Відеозапис мільярдер опублікував у своєму Instagram.

За словами Бренсона, стихія сильно пошкодила більшу частину будівель і рослин, а без житла залишилися десятки тисяч людей.

На кадрах видно, що від колись розкішного особняка залишилися практично самі лише голі стіни.

Зазначимо, що острів-курорт Некер, на якому розташований особняк, належить Річарду Бренсону, засновнику бізнес-імперії Virgin. Цей острів входить в число Британських Віргінських островів. Острів опинився в епіцентрі найпотужнішого за останні 10 років урагану “Ірма”.

Much of the buildings and vegetation on Necker has been destroyed or badly damaged. But British Virgin Islands Hurricane #Irma story is not about Necker – it is about the tens of thousands of people who have lost their homes and their livelihoods. @virginunite is coordinating aid to local BVI families & communities affected – please donate to help http://www.virgin.com/unite/bvi-community-support-appeal

Публікація від Richard Branson (@richardbranson) Сен 10 2017 о 2:25 PDT

Як повідомляв УНІАН, острови Карибського басейну першими постраждали від урагану “Ірма” – найпотужнішого урагану, зареєстрованого коли-небудь в Атлантичному океані.

Сам мільярдер, незважаючи на небезпеку бурхливої стихії, відмовився залишати свій острів і рятувався від урагану “Ірма” у винному погребі.

Новини по темі:  Обама винен: Лавров прокоментував слова Макрона щодо пропагандистів RТ і Sputnik