24.06.2017 124 Views

На аукціон виставлена пісня, написана Аль Капоне в тюрмі

За нотний листок планується виручити понад $20 тис.

На аукціон виставлена пісня, написана Аль Капоне в тюрмі

На аукціоні RR Auction в Массачусетсі виставлена ​​пісня, написана легендарним американським гангстером Аль Капоне під час перебування у в’язниці Алькатрас, передає Бі-бі-сі. У пісні під назвою «Гумореска» є такі рядки: «Сонячні зайчики грають, квіти і дерева погойдуються, ніби заворожені заклинанням. Діти танцюють, закохані віддаються мріям, чи варто дивуватися, всі співають».

Перебуваючи в Алькатрасі, Аль Капоне протягом року просив дозволити ув’язненим грати на музичних інструментах. Отримавши дозвіл, гангстер створив групу The Rock Islanders, в якій грав на банджо.

Серед інших лотів, представлених на аукціоні, — кишеньковий годинник Аль Капоне, лист, написаний гангстером Джоном Готті, відомим «Тефлоновий дон», і ювелірні прикраси, що належали Бонні Паркер і Клайду Берроу.

У 2014 році на аукціоні Sotheby’s було виставлено шейкер, подарований Аль Капоне на Різдво, а в 2011 році був виставлений на продаж особистий кольт гангстера.

Один з найяскравіших представників організованої злочинності епохи Великої депресії Аль Капоне був заарештований в 1931 році. Його засудили до 11 років тюремного ув’язнення в Алькатрасі за звинуваченням у несплаті податків. Гангстер вийшов на свободу через сім років, втративши свій вплив. У січні 1947 року в віці 48 років він помер після інсульту.

Previous До офісу Радикальної партії в Києві увірвалися озброєні люди - Мосійчук
Next Стало відомо, скільки абітурієнтів уже подали апеляції на результати ЗНО

You might also like

Четыре человека погибли в результате стрельбы в США

Инцидент произошел в Северной Каролине.

Экс-командующий НАТО: США должны вооружить Украину

Ггенерал Бридлав призвал Трампа избежать ошибки Обамы и предоставить Украине оружие для защиты.

Американцы привезли в Грузию танки

Военная техника прибыла в рамках американо-грузино-британских учений.