24.06.2017 118 Views

Бундестаг схвалив рішення про виведення військових і літаків із турецької бази

Німецькі законодавці віддали 461 голос за те, щоб підтримати рішення Міністерства оборони про перекидання шести літаків-розвідників «Торнадо», одного літака-заправника і близько 270 військовослужбовців з бази «Інджирлік» в Азрак, що у Йорданії.

Бундестаг схвалив рішення про виведення військових і літаків із турецької бази

Нижня палата парламенту Німеччини більшістю голосів проголосувала за виведення своїх військовослужбовців і літаків, що брали участь в операціях проти угруповання «Ісламська держава» із бази «Інджирлік» в Туреччині, як повідомляє “Радіо свобода”.

Німецькі законодавці віддали 461 голос за те, щоб підтримати рішення Міністерства оборони про перекидання шести літаків-розвідників «Торнадо», одного літака-заправника і близько 270 військовослужбовців з бази «Інджирлік» в Азрак, що у Йорданії. Літаки повинні бути повністю повернуті в експлуатацію в жовтні.

Міністр оборони Німеччини Урсула фон дер Лаєн вирішила перевести військові сили після того, як Анкара відмовилася дозволити німецьким законодавцям відвідати військовослужбовців на базі «Інджирлік».

Відносини між Берліном і Анкарою останнім часом загострилися, зокрема, і через ув’язнення в Туреччині двох німецьких журналістів, а перед тим через рішення влади в Берліні заборонити на німецькій території агітаційні кампанії турецьких політиків серед громадян Туреччини з закликами підтримати конституційні зміни на референдумі, що відбувся раніше цього року.

Новини по темі:  Новый президент Гамбии отменил четырехдневную рабочую неделю
Previous Порошенко розповів, скільки бойовиків та військових РФ перебуває на Донбасі
Next Зниклих торік чоловіка з жінкою знайшли закопаними в одній з лісосмуг Полтавщини

You might also like

Вероятный госсекретарь США управлял связанным с РФ офшором

Тиллерсон занимался делами компании, которая ведет добычу на шельфе Сахалина. Новини по темі:  Москва ответила на "след РФ" в гибели Шеремета

Європейський страх сепаратизму

У Європейському Союзі діє так звана «доктрина Баррозу», суть якої зводиться до того, що будь-яка нова країна, яка утворилася в результаті відділення від країни-члена ЄС, не може розраховувати на те,

За "панамской утечкой" может стоять РФ – эксперт

Мотивом мог быть ответ на кампанию Запада о путинской коррупции, предполагает Гэдди. Новини по темі:  СМИ узнали о затратах России на наемников в Сирии