24.06.2017 88 Views

Бундестаг схвалив рішення про виведення військових і літаків із турецької бази

Німецькі законодавці віддали 461 голос за те, щоб підтримати рішення Міністерства оборони про перекидання шести літаків-розвідників «Торнадо», одного літака-заправника і близько 270 військовослужбовців з бази «Інджирлік» в Азрак, що у Йорданії.

Бундестаг схвалив рішення про виведення військових і літаків із турецької бази

Нижня палата парламенту Німеччини більшістю голосів проголосувала за виведення своїх військовослужбовців і літаків, що брали участь в операціях проти угруповання «Ісламська держава» із бази «Інджирлік» в Туреччині, як повідомляє «Радіо свобода».

Німецькі законодавці віддали 461 голос за те, щоб підтримати рішення Міністерства оборони про перекидання шести літаків-розвідників «Торнадо», одного літака-заправника і близько 270 військовослужбовців з бази «Інджирлік» в Азрак, що у Йорданії. Літаки повинні бути повністю повернуті в експлуатацію в жовтні.

Міністр оборони Німеччини Урсула фон дер Лаєн вирішила перевести військові сили після того, як Анкара відмовилася дозволити німецьким законодавцям відвідати військовослужбовців на базі «Інджирлік».

Відносини між Берліном і Анкарою останнім часом загострилися, зокрема, і через ув’язнення в Туреччині двох німецьких журналістів, а перед тим через рішення влади в Берліні заборонити на німецькій території агітаційні кампанії турецьких політиків серед громадян Туреччини з закликами підтримати конституційні зміни на референдумі, що відбувся раніше цього року.

Previous Порошенко розповів, скільки бойовиків та військових РФ перебуває на Донбасі
Next Зниклих торік чоловіка з жінкою знайшли закопаними в одній з лісосмуг Полтавщини

You might also like

В ООН решили полностью отказаться от угля

До 2050 года 48 стран полностью перейдут на возобновляемые источники энергии.

США "ошеломлены" заявлениями президента Филиппин

Дутерте ранее в ответ на критику его методов борьбы с наркобизнесом заявил о том, что пора "попрощаться с США".

Математики вычислили кратчайший путь обойти пабы Британии

Быстрее было бы прошагать по всему земному шару, выяснили ученые.