24.06.2017 100 Views

У Франції сформували новий уряд

У новому уряді – 30 посадовців. Як і в попередньому складі, збережено гендерну рівність: 15 з них – чоловіки, 15 – жінки. 

У Франції сформували новий уряд

У Франції оголосили новий склад уряду на чолі з прем’єром Едуаром Філіпом, сформований за підсумками проведення парламентських виборів. Імена міністрів назвав у середу генеральний секретар Єлисейського палацу Алексі Колер, повідомляє Європейська правда з посиланням на Le Figaro.

Очікувалося, що склад нового кабінету майже не відрізнятиметься від сформованого у травні після виборів президента. Однак через розслідування проти союзної партії Макрона MoDem та одного з найближчих соратників президента Рішара Феррана одразу четверо міністрів добровільно відмовились від портфелів.

Міністром оборони Франції призначено Флоранс Парлі, раніше вона відповідала за бюджетні питання в міністерстві економіки. В останні роки працювала топ-менеджером у французькій національній залізничній компанії SNCF.

Міністром юстиції стала суддя конституційного суду Франції Ніколь Белюбе. На пост міністра з європейських справ призначено Наталі Луазо – колишнього директора престижної Національної школи адміністрації, у якій навчалися представники політичної еліти Франції.

Міністром територіальної згуртованості буде колишній міністр сільського господарства Жак Мезар. Його посаду обійме один із соратників Макрона Стефан Травер.

У новому уряді Франції – 30 посадовців. Як і в попередньому складі, збережено гендерну рівність: 15 з них – чоловіки, 15 – жінки. 

Новини по темі:  Бывший президент Чада получил пожизненный срок
Previous З оселедцем і вусами: Трамп здивував знаннями про справжніх українських козаків під час зустрічі з Порошенком
Next Лідія Таран вирушила у Рівне, щоб здійснити мрію дівчинки з родини переселенців

You might also like

Конгрес США виділив $100 мільйонів на протистояння “російському впливу та агресії”

Американські законодавці також підтримали заходи, які встановлюють нові обмеження та контроль щодо російських дипломатів у США.  Конгрес Сполучених Штатів санкціонував виділення 100 млн доларів для протистояння «російському впливу та агресії»

В ДТП в России погибли пять украинцев

В результате аварии еще семь украинцев пострадали. Новини по темі:  Пожар на российском танкере потушен

На акции протеста в Милуоки произошла стрельба

Ранение получил один человек. Новини по темі:  Держустановам у США заборонили використовувати продукцію “Лабораторії Касперського”