Домой / Світ / У Кремлі заявили, що Путін готовий дати Макрону “вичерпну відповідь” про долю українських політв’язнів

У Кремлі заявили, що Путін готовий дати Макрону “вичерпну відповідь” про долю українських політв’язнів

У РФ сказали, що це не "питання двосторонніх російсько-французьких відносин".

У Кремлі заявили, що Путін готовий дати Макрону "вичерпну відповідь" про долю українських політв'язнів

У Кремлі заявили, що президент Росії Володимир Путін готовий дати «вичерпну відповідь» президенту Франції Еммануелю Макрону про долю українських політичних в’язнів.

Про це прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков сказав, відповідаючи на запитання УНІАН, чи питання українських політв’язнів обговорюватиметься на зустрічі лідерів двох держав у Франції.

«В цілому це не питання двосторонніх російсько-французьких відносин, але якщо ця тема буде порушена французькою стороною, я не сумніваюся, що президент дасть вичерпну відповідь», – сказав Пєсков.

Як повідомляв УНІАН, напередодні запланованої на сьогодні у Версалі зустрічі президентів Франції та Росії родини незаконно утримуваних Москвою українських політв’язнів звернулися з проханням до Макрона, щоб він передав Путіну вимогу звільнити всіх політичних заручників.

17 травня 9-річний син Сущенка написав листа особисто Путіну з проханням повернути батька додому.

14 травня президент України Петро Порошенко заявив, що обговорював з Путіним питання звільнення Сущенка та інших полонених. За його словами, наслідком цих переговорів була організація зустрічі Сущенка у в’язниці з сім’єю.

ФСБ РФ 30 вересня 2016 року затримала в Москві кореспондента агентства “Укрінформ” Сущенка, назвавши його співробітником української розвідки, який нібито “цілеспрямовано збирав відомості про діяльність збройних сил і військ національної гвардії Російської Федерації, які є державною таємницею”. Кримінальну справу було порушено за статтею “шпигунство”.

18 травня Московський міський суд визнав законним рішення Лефортовського районного суду столиці РФ про продовження арешту Сущенка до 30 червня.

Новини по темі:  Депутат повідомив про страту другого російського військового бойовиками ІДІЛ