20.05.2017 90 Views

У Франції сформували новий кабінет міністрів із 12 чоловіків і 11 жінок

У складі нового французького уряду – представники різних політсил.

У Франції сформували новий кабінет міністрів із 12 чоловіків і 11 жінок

У Франції сформували новий кабінет міністрів, до складу якого увійшли 22 міністри, серед них – члени попереднього уряду, члени партії президента Франції Еммануеля Макрона і представники інших партій.

Про це повідомили новообраний глава держави Макрон і прем’єр-міністр Франції Едуар Філіпп, передає «Дождь».

У складі уряду – 12 чоловіків (з прем’єр-міністром) і 11 жінок. Жінки, в основному, відповідають за такі фракції, як гендерна рівність, інвалідність, спорт, охорона здоров’я і культура. Le Monde називає уряд «відносно молодим», середній вік кабінету міністрів становить 54 роки, серед них є троє 30-річних представників.

На посаду очільника МЗС призначений 69-річний Жан-Ів Ле Дріан. До цього він був міністром оборони Франції і більш сорока років входив до партії соціалістів. Незважаючи на те, що від партії обирався Олланд, міністр підтримав Макрона.

Очільником МВС Франції став колишній мер Ліона 69-річний Жерар Коллон, який підтримує соціалістів. Коллон підтримував Макрона, ще коли той був міністром економіки Франції.

Місце міністра оборони посіла колишній депутат Європарламенту і член партії «Демократичний рух» Сільві Гулар. Від цієї партії до складу уряду також увійшов її лідер – 65-річний центрист Франсуа Байру став міністром юстиції.

Пост міністра економіки посів правоцентрист від «республіканців» 48-річний Брюно Ле Мер. До цього він працював держсекретарем Франції з європейських справ, міністром з питань сільського господарства, продовольства, рибальства та територіального планування.

Міністрів від партії «республіканців» виключили з партії за підтримку Макрона, повідомив генеральний секретар партії Бернар Акковер. Йдеться про Брюно Ле Меаі і Джеральда Дарманена, які очолили міністерства економіки і міністерства у справах бюджету.

Новини по темі:  Глава избирательной кампании Клинтон обвинил РФ во взломе почты

Міністром екології став колишній телеведучий Ніколя Халот.

Як заявив генеральний секретар руху «Вперед» Рішар Ферран, Макрон зібрав уряд з людей з різним політичним досвідом і різними поглядами. На його думку, це допоможе «подолати політичні розбіжності заради загального блага».

Раніше президент Франції пообіцяв сформувати баланс політичних сил в уряді. Прем’єр-міністром уряду він призначив правоцентриста Едуара Філіппа.

Якщо рух переможе, то Макрон зможе безперешкодно займатися внутрішньою і зовнішньою політикою, відзначає Bloomberg. В опитуванні про склад нового уряду на сайті видання Le Figaro більшість користувачів відзначили, що задоволені обраними міністрами.

Previous lifecell закрив сторінку "ВКонтакте"
Next Полторак анонсував важливі рішення для повернення окупованих Криму і Донбасу

You might also like

Трамп полегшив політичну діяльність релігійних організацій у США

Американський союз громадянських свобод (ACLU) уже пообіцяв опротестувати указ президента в суді. Президент Сполучених Штатів Америки Дональд Трамп у четвер, 4 травня, своїм указом послабив правила, які регулюють діяльність релігійних організацій у

Лавров: Киев провоцирует бои в Донбассе

Украинские власти, по мнению Москвы, "отвлекают внимание от невыполнения минских соглашений". Новини по темі:  Взрыв смертника в Багдаде: более 40 жертв

Лавров – Тиллерсону: Мы не вмешиваемся в другие страны

Глава российского МИД намерен выработать на встрече с госсекретарем США "параметры будущей работы". Новини по темі:  Взрыв смертника в Багдаде: более 40 жертв