20.05.2017 81 Views

Японська принцеса відмовилася від титулу заради шлюбу з незнатним чоловіком (відео)

В Японії побоюються, що й інші принцеси можуть покинути імператорську родину.

Японська принцеса відмовилася від титулу заради шлюбу з незнатним чоловіком (відео)

В імператорському будинку Японії повідомили про майбутні заручини принцеси Мако Акісіно – першої внучки правлячого імператора Акіхіто і старшої дочки його сина Акісіно, передає Російська служба Бі-бі-сі.

Обранцем 25-річної принцеси став її ровесник Кей Комура, співробітник юридичної фірми. Вони познайомилися п’ять років тому, будучи студентами Міжнародного християнського університету в Токіо.

Оскільки майбутній наречений принцеси – не знатного походження, з подачею заяви про вступ у шлюб принцеса Мако позбавляється титулу і залишає імператорську родину.

Їй будуть надані звичайні цивільні права, включаючи право голосу, а також виплачено одноразову допомогу від держави.

Японська принцеса відмовилася від титулу заради шлюбу з незнатним чоловіком (відео)

Коли в 2005 році Саяко Курода, єдина дочка імператора Акіхіто й імператриці Мітіко, вийшла заміж за міського дизайнера, вона отримала близько 150 млн ієн (1,3 млн доларів).

Інша колишня принцеса Норіко Сенге, двоюрідна племінниця імператора, після весілля з сином первосвященика синтоїстського храму в 2014 році отримала 100 млн ієн (870 тис. доларів).

Звістка про заручини принцеси породила в японському суспільстві дискусії з питання про необхідність виходу принцес зі складу імператорської сім’ї у випадку шлюбу з незнатними громадянами.

Крім принцеси Мако у складі імператорської сім’ї є ще шість незаміжніх принцес. Єдиний представник чоловічої статі в молодшому поколінні імператорської родини – принц Хісахіто, молодший брат принцеси Мако.

В Японії звучать побоювання, що імператорська сім’я не зможе виконувати свої громадські обов’язки, якщо принцеси так і будуть втрачати титули.

Експертна група японського уряду заявила про необхідність прийняття термінових заходів, які допоможуть зберегти імператорську сім’ю досить великою.

Зокрема, обговорюється можливість дозволити принцесам створювати власні гілки імператорської сім’ї після вступу в шлюб.

Новини по темі:  Свидетель рассказал, как падал Ту-154

Як повідомляв УНІАН, у серпні минулого року імператор Акіхіто у відеозверненні заявив, що через вік йому все важче повноцінно виконувати свої обов’язки, але уникнув прямих заяв про намір залишити трон.

Previous 9-річний син українського політв'язня Сущенка попросив Путіна повернути батька
Next Помічниця Кравчука повідомила про його стан здоров'я після операції

You might also like

Зіткнення на марші неонацистів у Швеції: поліція затримала більше 60 людей

Акція була організована так званим "Північним рухом опору". У Швеції в місті Гетеборг пройшов марш неонацистів, на якому поліція провела масові затримання. Про це повідомляє “РБК” з посиланням на Aftonbladet.

Brexit: Британцы скупают евро и доллары

Жители Британии опасаются ослабления покупательской способности фунта. Новини по темі:  Олланд надеется на диалог Путина и Порошенко

Будівництвом Nord Stream керують колишні агенти КДБ і Штазі, застосовуючи тиск на найвищому рівні – журналіст

Будівництво газопроводу Nord Stream форсують екс-агенти КДБ і Штазі, стверджує данський журналіст-розслідувач. Будівництвом газопроводу Nord Stream та популяризацією цього проекту займалися і надалі займаються колишні агенти КДБ і Штазі (спецслужби Німецької