19.05.2017 87 Views

Путін дозволив ФСБ забирати у росіян земельні ділянки на “державні потреби”

Раніше Путін наділив правом вилучати землі для «держпотреб» Федеральну службу охорони.

Путін дозволив ФСБ забирати у росіян земельні ділянки на "державні потреби"

Президент Росії Володимир Путін наділив Федеральну службу безпеки (ФСБ) правом вилучати земельні ділянки для державних потреб. Про це УНІАН повідомили в прес-службі Кремля.

«Приймає у межах своїх повноважень рішення про вилучення земельних ділянок та розташованих на них об’єктів нерухомого майна для державних потреб Російської Федерації», – йдеться в документі.

З указу випливає, що його реалізація не потребуватиме збільшення штатної чисельності військовослужбовців і цивільного персоналу органів ФСБ або виділення додаткових коштів з федерального бюджету.

Раніше з аналогічним проханням виступила Федеральна служба охорони (ФСО) Росії. В кінці березня 2017 року Путін підписав указ про наділення цього відомства правом вилучати землі для «держпотреб».

Нагадаємо, УНІАН також повідомляв, що у жителів окупованого Криму вилучать 171 земельну ділянку під будівництво траси “Таврида”.

Новини по темі:  Савченко свободна. Реакция Запада и России
Previous Апеляційний суд залишив на волі фігуранта справи Мартиненка Перелому
Next Відпочинок нардепів: шопінг Балоги, випивка Новинського і 4 паспорти Рибалки

You might also like

В документах "панамской утечки" фигурирует семья Ильхама Алиева

В офшорах президента Азербайджана обнаружили золотодобывающие компании. Новини по темі:  Атака во Флориде: стрелку грозит смертная казнь

Курды взяли на себя теракт в Турции

Теракты унесли жизни 38 человек и еще 166 человек получили ранения. Новини по темі:  Сенат США дозволив NASA співпрацювати з Росією попри санкції

РосЗМІ повідомили про нові можливі обмеження для американських дипломатів

Кремль може зменшити кількість американських дипломатів в РФ, яким дозволено вільно виїжджати за межі певної зони навколо диппредставництв. У РФ планують позбавити дипломатів США можливості користуватися виділеними парковками біля будівель