19.05.2017 29 Views

Путін дозволив ФСБ забирати у росіян земельні ділянки на «державні потреби»

Раніше Путін наділив правом вилучати землі для «держпотреб» Федеральну службу охорони.

Путін дозволив ФСБ забирати у росіян земельні ділянки на "державні потреби"

Президент Росії Володимир Путін наділив Федеральну службу безпеки (ФСБ) правом вилучати земельні ділянки для державних потреб. Про це УНІАН повідомили в прес-службі Кремля.

«Приймає у межах своїх повноважень рішення про вилучення земельних ділянок та розташованих на них об’єктів нерухомого майна для державних потреб Російської Федерації», — йдеться в документі.

З указу випливає, що його реалізація не потребуватиме збільшення штатної чисельності військовослужбовців і цивільного персоналу органів ФСБ або виділення додаткових коштів з федерального бюджету.

Раніше з аналогічним проханням виступила Федеральна служба охорони (ФСО) Росії. В кінці березня 2017 року Путін підписав указ про наділення цього відомства правом вилучати землі для «держпотреб».

Нагадаємо, УНІАН також повідомляв, що у жителів окупованого Криму вилучать 171 земельну ділянку під будівництво траси «Таврида».

Новини по темі:  ЕС отреагировал на решение России по суду в Гааге
Previous Апеляційний суд залишив на волі фігуранта справи Мартиненка Перелому
Next Відпочинок нардепів: шопінг Балоги, випивка Новинського і 4 паспорти Рибалки

Похожие новости

В Кремле ответили на протест Украины по Путину

Пресс-секретарь Путина сделал прокомментировал ноту протеста. Новини по темі:  В Кении уволили более 300 полицейских

В Сирии начался режим прекращения огня

Перемирие исключает террористические группировки "Джебхат ан-Нусра" и "Исламское государство". Новини по темі:  На север Флориды обрушился первый за 11 лет ураган

Лавров: ЕС поощряет невыполнение Киевом Минска-2

Москва настаивает, что минские соглашения должна выполнять Украина, а не Россия. Новини по темі:  На север Флориды обрушился первый за 11 лет ураган