19.05.2017 52 Views

Путін дозволив ФСБ забирати у росіян земельні ділянки на «державні потреби»

Раніше Путін наділив правом вилучати землі для «держпотреб» Федеральну службу охорони.

Путін дозволив ФСБ забирати у росіян земельні ділянки на "державні потреби"

Президент Росії Володимир Путін наділив Федеральну службу безпеки (ФСБ) правом вилучати земельні ділянки для державних потреб. Про це УНІАН повідомили в прес-службі Кремля.

«Приймає у межах своїх повноважень рішення про вилучення земельних ділянок та розташованих на них об’єктів нерухомого майна для державних потреб Російської Федерації», — йдеться в документі.

З указу випливає, що його реалізація не потребуватиме збільшення штатної чисельності військовослужбовців і цивільного персоналу органів ФСБ або виділення додаткових коштів з федерального бюджету.

Раніше з аналогічним проханням виступила Федеральна служба охорони (ФСО) Росії. В кінці березня 2017 року Путін підписав указ про наділення цього відомства правом вилучати землі для «держпотреб».

Нагадаємо, УНІАН також повідомляв, що у жителів окупованого Криму вилучать 171 земельну ділянку під будівництво траси «Таврида».

Новини по темі:  В Индонезии мусульмане сожгли буддистские храмы
Previous Апеляційний суд залишив на волі фігуранта справи Мартиненка Перелому
Next Відпочинок нардепів: шопінг Балоги, випивка Новинського і 4 паспорти Рибалки

Похожие новости

Санкции в 2015 году стоили ЕС 17,6 миллиардов евро

Санкции привели к сокращению 400 тысяч рабочих мест по всему Евросоюзу. Новини по темі:  В Индонезии мусульмане сожгли буддистские храмы

В Берлине проходит встреча глав МИД по Brexit

ЕС должен отреагировать на референдум без "истерики и шока", считает глава германского МИДа. Новини по темі:  Двойной теракт в Ираке: 13 погибших

Рейтинг Медведева и Единой России резко упал

Эксперты связывают это со знакомством россиян с другими партиями перед выборами в Госдуму. Новини по темі:  В Индии жертвами песчаной бури стали девять человек