01.05.2017 81 Views

Кількість постраждалих через протести у Македонії збільшилася до 109 осіб

Місцеві правоохоронці посилюють охорону правопорядку.

Кількість постраждалих через протести у Македонії збільшилася до 109 осіб

У результаті протестів біля будівлі македонського парламенту постраждали не менше 100 осіб, повідомляє MRT з посиланням на МВС країни.

За уточненими даними, кількість потерпілих досягла позначки 109 осіб. Місцеві правоохоронці посилюють охорону правопорядку у зв’язку із заворушеннями в місті.

Як відомо, демонстранти, багато з яких — прихильники колишнього прем’єр-міністра Македонії Ніколи Груєвскі,прорвали кордони поліції та увірвалися до будівлі парламенту після того, як соціал-демократи та партії, що представляють албанську нацменшину, обрали нового голову парламенту — етнічного албанця Талата Джафері.

Під час сутичок у парламенті був поранений лідер соціал-демократів Зоран Заєв і кілька його однопартійців. Згодом президент Македонії Гьорге Іванов виступив із телезверненням, у якому закликав до спокою та «зваженої і відповідальної поведінки». 

Політична криза в Македонії триває з грудня минулого року. Партія екс-прем’єра Груєвскі виграла вибори взимку, проте не змогла відновити коаліцію та призначити уряд. Зокрема, правляча консервативна партія та соціал-демократи не можуть домовитися щодо вимоги запровадити албанську як другу офіційну мову.

Previous Париж прийматиме чемпіонат Європи-2020 з легкої атлетики
Next "Крики, воплі і гра на публіку". Холодницький звинуватив Ляшка у влаштовуванні шоу у САП

You might also like

В Калифорнии сгорели почти 200 домов

Распостранению огня способствует 40-градусная жара и сильный ветер.

Charlie представила теракт на матче Россия-Англия

Издание высмеяло ожидание терактов на Евро-2016.

Боевики ИГИЛ сбили сирийский самолет – Reuters

По данным правозащитников, самолет войск Асада сбили под Раккой.