01.05.2017 67 Views

Макрон закликав Євросоюз ввести санкції відносно Польщі

Макрон заявив, що буде наполягати на цьому в разі обрання його президентом Франції.

Макрон закликав Євросоюз ввести санкції відносно Польщі

Кандидат в президенти Франції від партії «Вперед!» Еммануель Макрон в разі свого обрання главою держави наполягатиме на санкціях Євросоюзу проти Польщі, пише Reuters.

У своєму інтерв’ю для французьких газет він стверджує, що буде проводити більш жорстку політику з Польщею та іншими країнами, які, на його думку, порушують принципи ЄС.

«Коли права і цінності Європейського Союзу не дотримуються, я вимагаю, щоб були запроваджені санкції», – сказав він.

Націоналістично налаштований уряд Польщі вже понад рік залучений у суперечку з ЄС після серії реформ, які, на думку Брюсселя, послабили незалежність судових органів. Європейська комісія досі не зробила ніяких подальших кроків і шукає думки держав-членів.

«Через три місяці після мого обрання буде ухвалене рішення про Польщу», – заявив Макрон в інтерв’ю для Ouest-France і Voix du Nord.

«У нас не може бути країни, яка грає на фінансових і соціальних прогалинах в Європейському Союзі і яка порушує європейські принципи», – сказав Макрон.

Нагадаємо, 23 квітня у Франції пройшов перший тур виборів президента. До другого туру вийшли Макрон, за якого проголосували 23,75% виборців, і лідер «Національного фронту» Марін Ле Пен, яка набрала 21,53%. Другий тур запланований на 7 травня, а вибори в парламент пройдуть через місяць після цього.

Новини по темі:  В Китае обрушились два жилых дома, есть пострадавшие
Previous Українські грації вибороли золото Кубка світу в Баку
Next Ляшко заявив, що будинок за 15 млн грн взяв у кредит

You might also like

Сенат Франции предлагает снять санкции с России

Французский парламент рекомендует постепенно отменить антироссийские санкции. Новини по темі:  На сайт Еврокомиссии совершили кибератаку

В Таиланде теплоход врезался в мост: 15 жертв

Пропавшими без вести считают 10 человек. Новини по темі:  Теракты в Брюсселе: задержаны первые подозреваемые

Трамп не дал гарантии защиты стран НАТО от России

Кандидат в президенты США также не считает необходимым постоянное развертывание американских войск за рубежом. Новини по темі:  Bild критикует "российскую речь" Штайнмайера