01.05.2017 89 Views

«Образа почуттів віруючих»: у Росії прокурори просять 3,5 року колонії для «ловця покемонів»

Блогера звинуватили в образі почуттів віруючих і розпалюванні ненависті за релігійною та національною ознаками.

"Образа почуттів віруючих": у Росії прокурори просять 3,5 року колонії для "ловця покемонів"

У Росії держобвинувачення попросило для «ловця покемонів» блогера Руслана Соколовського три роки і шість місяців позбавлення волі в колонії загального режиму.

Як повідомляє «Новая газета», прокурор вимагає визнати його винним, оскільки «інакше він не виправиться, і відчуватиме безкарність». На його думку, над Соколовським потрібен серйозний контроль, в поселенні він не виправиться.

Разом з тим адвокат Олексій Бушмаков заявив, що впевнений в повній невинності підзахисного. Крім того, він вважає, що обвинувачення не змогло довести провину блогера і попросило надміру суворе покарання.

Руслана Соколовського затримали після публікації відео, на якому він грався у Pokemon GO в одному з храмів Єкатеринбурга. Блогера звинуватили в образі почуттів віруючих і розпалюванні ненависті за релігійною та національною ознаками.

За час слідства кількість епізодів справи збільшилася до 17: дев’ять епізодів за статтею про розпалювання ненависті і ворожнечі, сім — за статтею про образу почуттів віруючих і один епізод за статтею про незаконний оборот коштів для негласного отримання інформації. Останнє звинувачення пов’язане з тим, що під час обшуку у Соколовського нібито знайшли ручку зы вбудованою відеокамерою.

Previous Наталія Кличко: «Володимир знову змусив нас усіх пишатися ним»
Next Насіров скасував операцію заради суду

You might also like

В пригороде Дамаска двойной взрыв: есть жертвы

Как минимум два человека погибли, есть раненые.

Американский истребитель разбился в Японии

Причины падения самолета неизвестны.

Афины засыпало снегом

Особо больших проблем снегопад в греческой столице не вызвал.