01.05.2017 95 Views

“Я думав, буде простіше”: Трамп поділився бідами свого президентства

Президент досі звикає до цілодобової охорони та супутніх обмежень.

"Я думав, буде простіше": Трамп поділився бідами свого президентства

Президент США Дональд Трамп за підсумками перших 100 днів на посаді розповів про враження від свого нового життя у Білому домі в інтерв’ю Reuters.

“Я любив своє минуле життя. Стільки всього відбувалося. Зараз набагато більше роботи. Я думав, це буде простіше”, – сказав Трамп.

До перемоги у виборах Дональд Трамп уже був публічною людиною, але, за його словами, був вкрай здивований тим, як мало особистого простору залишилося у нього тепер. Президент досі звикає до цілодобової охорони і супутніх обмежень.

“Ти наче в своєму маленькому коконі, адже навколо такий серйозний захист, що піти, куди хочеш, вже неможливо “, – сказав він.

Президент залишає Білий дім, як правило, тільки в лімузині або на спеціальному позашляховику. Трамп каже, що сумує за кермуванням.

“Я любив водити машину. А зараз не можу”, – поскаржився він.

Новини по темі:  В РФ разрабатывают уникальную антиторпеду
Previous Джошуа після бою з Кличком згадав Україну у своїй промові
Next Суд без хворого Бобровника переніс розгляд справи Насірова на ранок

You might also like

В Канаде умер хозяин "украиноязычных" бизонов

В Канаде скончался фермер-украинец, который научил бизонов понимают украинский язык. Новини по темі:  Явка на выборах США может установит рекорд – СМИ

Власти Германии прокомментировали события в Мюнхене

Глава МИД отметил, что причины трагедии пока не выяснены, поступают противоречивые сведения. Новини по темі:  Канадцы вызвали полицию из-за ссоры соседа с попугаем

Трамп призывает голосовать дважы

Дональд Трамп призвал голосовать дважды всех, у кого есть сомнения, что их голоса зачтены. Новини по темі:  В Нью-Йорке горит небоскреб на Манхэттене