30.04.2017 96 Views

Білий дім опублікував список досягнень Трампа за перші 100 днів роботи

Одним із пунктів у списку стала ізоляція Сирії і Росії в ООН.

Білий дім опублікував список досягнень Трампа за перші 100 днів роботи

Білий дім опублікував список досягнень президента США Дональда Трампа за перші 100 днів на чолі країни. Довідка “100 днів безпеки і захищеності президента Трампа” розміщена на сайті Білого дому.

У розділі про збереження національної безпеки вказується, що “Трамп зміг протистояти країнам, які загрожували національній безпеці США після багатьох років невдалої дипломатії”.

Одним із пунктів у списку стала ізоляція Сирії і Росії в ООН. Зокрема, вказується, що Трамп домігся “подальшої ізоляції Сирії і Росії в ООН шляхом успішної дипломатії з керівником Китаю Сі Цзіньпіном”.

Крім того, у список досягнень Трампа увійшло введення санкцій проти Сирії після хімічної атаки в Ідлібі, а також санкцій щодо Ірану через порушення міжнародного договору про обмеження використання балістичних ракет.

Трамп за перші 100 днів підвищив витрати на $54 млрд, сприяв ізоляції Північної Кореї і запобіганню ядерних випробувань КНДР.

Зазначається, що дії Трампа також “різко позначилися” на нелегальній міграції. Так, із січня кількість нелегальних переходів південного кордону країни скоротилася на 61%. Крім того, президент підписав розпорядження про початкове фінансування будівництва стіни на кордоні Мексики та США.

Новини по темі:  Турция хочет нормализовать отношения с Сирией
Previous ФФУ не дасть «Дніпру» атестат на наступний сезон
Next Насіров заявив, що у нього нові проблеми зі здоров'ям

You might also like

В Австралии заявили о предотвращении терактов ИГ

Речь идет о группе из пяти человек, которые "радикализовались самостоятельно". Новини по темі:  Обсудим осенью. ЕС отложил безвиз для Украины

В Новой Зеландии на берег выбросились сотни китов

Сотни животных уже погибли к тому времени, когда прибыли волонтеры. Новини по темі:  Обама подсказал России секрет величия

Появилось видео тайных учений Нацгвардии Путина

На видео гвардейцы тренируются разгонять "московский майдан". Новини по темі:  Обсудим осенью. ЕС отложил безвиз для Украины