29.04.2017 65 Views

Меркель порадила британцям залишити «ілюзії» щодо Brexit

Великобританія після Brexit не матиме таких же прав, які мають решта членів Євросоюзу, наголосила канцлерка ФРН Анґела Меркель. Вона закликала Лондон до конструктивного діалогу з Брюсселем.

Меркель порадила британцям залишити "ілюзії" щодо Brexit

Канцлерка Німеччини Анґела Меркель (Angela Merkel) заявляє, що під час переговорів між Європейським Союзом та Великобританією щодо виходу країни зі складу блоку першочергово мають бути обговорені фінансові зобов’язання Лондона перед Брюсселем. Як наголосила Меркель, ці фінансові зобов’язання стосуватимуться також періоду, який слідуватиме за Brexit, повідомляє DW.

Глава уряду ФРН також нагадала, що після виходу з ЄС Великобританія не матиме таких же прав, що мають решта членів Євросоюзу. «Я хочу чітко про це заявити, бо у мене є відчуття, що деякі британці досі мають ілюзії, але це є марним гайнуванням часу», — наголосила Меркель під час виступу у Бундестазі у четвер, 27 квітня.

Вона також закликала Лондон до «конструктивного діалогу» з Брюсселем до початку переговорів щодо Brexit. «Ми повинні знати, якими Великобританія бачить майбутні відносини з нами», — зауважила канцлерка ФРН, слова якої наводить AP.

У суботу, 29 квітня, лідери 27 держав ЄС, окрім Великобританії, проведуть саміт щодо Brexit, на якому мають сформувати власну переговорну позицію у цьому питанні. Напередодні повідомлялось, що ЄС має посилити власні вимоги до Великобританії, зокрема, лідери блоку наполягатимуть на тому, щоб Лондон надавав постійний дозвіл на проживання громадянам ЄС, які на час очікуваного у 2019-му році виходу Великобританії з ЄС перебували чи перебуватимуть в країні упродовж п’яти років.

Previous Турецький «Фенербахче» влітку може викупити Євгена Коноплянку
Next Гройсман хоче скласти рейтинг і звільнити трьох керівників поліції

You might also like

"Дар Путину": в Омске оставили теленка в приемной президента

Омские фермеры таким способом заявили о трудностях своего труда.

Пакистан обвинил США в нарушении суверенитета

МИД Пакистана выступил с осуждением авиаудара США, в результате которого был ликвидирован лидер радикальной группировки Талибан.

Усталость от элит. Секрет успеха Трампа

Джанин Ведель, антрополог, автор книг Тайная элита, Столкновение и заговоры, объяснила феномен популярности Дональда Трампа.