28.04.2017 47 Views

Венесуела почне процес виходу з Організації американських держав

Процедура виходу з ОАД займе два роки.

Венесуела почне процес виходу з Організації американських держав

Венесуела запустить процедуру виходу з Організації американських держав (ОАД) 27 квітня. Про це заявила голова МЗС країни Делсі Родрігес, передає РБК з посиланням на Reuters.

Процедура виходу з ОАД займе два роки, уточнила вона.

Влада країни пояснила, що даний крок став відповіддю на “підтримувану Вашингтоном кампанію проти правлячої Соціалістичної партії Венесуели”. На думку влади, ця “кампанія хотіла розтоптати суверенітет країни”.

Про те, що Венесуела може вийти з Організації американських держав Делсі Родрігес заявила напередодні, 26 квітня. Вона пояснила, що країна прийме таке рішення у випадку, якщо країни-члени ОАД без погодження з Каракасом проведуть засідання, присвячене політичній кризі у Венесуелі.

“Якщо зустріч голів МЗС Організації американських держав пройде без схвалення і згоди уряду, я отримала вказівку від голови держави, президента Ніколаса Мадуро, розпочати процес виходу Венесуели з цієї організації”, – відзначала Родрігес.

Новини по темі:  Власти Москвы создали замену Pokemon Gо с Цоем и Пушкиным
Previous Світоліна вийшла у 1/4 фіналу на турнірі в Стамбулі
Next У поліції розповіли про зрушення у розслідуванні вбивства Вороненкова

You might also like

Ватикан запретил развеивать прах кремированных покойников

Также верующим запрещается делить прах между собой, заключать его внутрь медальонов и в другие аксессуары. Новини по темі:  Мальчик из Финляндии заработал $10 тыс, найдя баг в Instagram

В Анкаре задержали организатора выставки, на которой убили посла РФ

Полиция проверяет его связь с убийцей Карлова. Новини по темі:  Власти Москвы создали замену Pokemon Gо с Цоем и Пушкиным

Для британцев могут ввести визы в ЕС после Brexit

Виза обойдется примерно в 12 евро. Новини по темі:  В Испании метящих тротуары собак будут искать по ДНК