28.04.2017 73 Views

ЄС посилює вимоги до Лондона щодо Brexit

У проекті директиви ЄС щодо переговорів стосовно Brexit вимоги до Лондона посилилися. Євросоюз наполягає на захисті прав громадян ЄС у Великобританії та погашенні боргів перед бюджетом ЄС.

ЄС посилює вимоги до Лондона щодо Brexit

Напередодні саміту Євросоюзу з питань виходу Великобританії з ЄС вимоги об’єднання до Лондону посилилися. Лідери ЄС наполягатимуть на тому, щоб Сполучене Королівство надавало постійний дозвіл на проживання громадянам Євросоюзу, які на момент очікуваного у 2019-му році виходу Великобританії з ЄС, перебували чи перебуватимуть в країні упродовж п’яти років. Про це йдеться у проекті керівних позицій ЄС на переговорах з Великобританією, з якими ознайомилися у вівторок, 25 квітня, як повідомляє DW.

Очікується, що документ не зазнає суттєвих змін перед затвердженням на зборах лідерів ЄС у суботу. До нього увійшло і положення про те, що майбутня торговельна угода між ЄС та Великобританією не гарантуватиме доступу фінансових компаній королівства до ринків ЄС.

Крім того, вимагатиметься, щоб Великобританія погасила всі заборгованості перед бюджетом Євросоюзу, включно із багаторічними програмами ЄС, низка з яких діятиме до кінця 2020 року, тобто, майже два роки після Brexit. Суму попередньо оцінюють у приблизно 60 мільярдів євро.

Відповідна директива має зобов’язуючу силу для перемовників від ЄС із Сполученим Королівством. Уповноважений ЄС на діалог з Лондоном Мішель Барньє незабаром має підготувати докладний план переговорів, які повинні розпочатися після дострокових виборів у Великобританії 8 червня. Серед його пріоритетів – захист прав громадян ЄС, гарантування виплат ЄС Сполученим Королівством, і лише потім можлива торговельна угода.

Новини по темі:  Срыв визита Путина в Париж грозит санкциями - СМИ
Previous Призовий фонд Ролан Гаррос збільшили на 12 відсотків
Next Неочікувана розмова: у Держдепі повідомили деталі раптового спілкування Тіллерсона і Порошенка

You might also like

Избиение студентов из Украины в Польше: появились подробности

В результате нападения пострадали трое украинцев. Новини по темі:  В Сирии погиб один из главарей ИГ – правозащитники

В Дубае после аварийной посадки загорелся самолет

Почти 300 пассажиров самолета и экипаж были эвакуированы. Новини по темі:  В Сочи спилили кедр, посаженный Гагариным

В Индии разбился школьный автобус: погибли 25 детей

Авария произошла в условиях плохой видимости. Новини по темі:  Запрет кино в Украине напомнил Москве Третий рейх