Главная / Світ / «Танки на кордоні і політика конфлікту»: росЗМІ перетворили інтерв’ю зі Столтенбергом в «страшилку»

«Танки на кордоні і політика конфлікту»: росЗМІ перетворили інтерв’ю зі Столтенбергом в «страшилку»

У НАТО викрили фейки російської пропаганди.

"Танки на кордоні і політика конфлікту": росЗМІ перетворили інтерв'ю зі Столтенбергом в "страшилку"

Прес-секретар НАТО Оана Лунгеску звинуватила російські канали «Росія 24» і «Росія 1» в перекручуванні слів генсека Альянсу Єнса Столтенберга.

У чотирьох повідомленнях у Twitter вона викрила випадки перекручування слів генсека російськими державними каналами, які є одними з основних рупорів пропаганди Кремля.

«Генсек Столтенберг ні разу не згадував про «танки на кордоні» в інтерв’ю «Росія 24», — написала вона, надавши посилання на запис інтерв’ю.

За її словами, Столтенберг насправді сказав каналу, що мета НАТО – «попередити конфлікт, а не спровокувати його».

«Євген Попов (журналіст «Росія 1») перекручує правду: генсек НАТО Єнс Столтенберг говорив про «оборону і діалог» з Росією, а не «конфлікт та діалог», — написала Лунгеску.

«Російське ток-шоу «60 хвилин» заявляє, що НАТО «планує агресію». Це нісенітниця. Дивіться, що генсек говорив насправді», — написала прес-секретар НАТО.

Раніше повідомлялося, що російські ЗМІ перекрутили слова генсека НАТО Єнса Столтенберга про анексію Криму, назвавши її «приєднанням».

Як відомо, у НАТО вже неодноразово заявляли про необхідність протистояння російській пропаганді, однак наголошували, що не будуть відповідати на пропаганду пропагандою.

Новини по темі:  Боевики ИГИЛ обшивали авто украинской сталью - СМИ