Домой / Світ / Росія постачає бойовикам «Талібану» в Афганістані зброю та гроші — США

Росія постачає бойовикам «Талібану» в Афганістані зброю та гроші — США

Один із високопоставлених військових чиновників США заявив про постачання Росією кулеметів талібам.

Росія постачає бойовикам "Талібану" в Афганістані зброю та гроші - США

Командуючий американським контингентом в Афганістані генерал Джон Ніколсон заявив, що Росія постачає зброю бойовикам в Афганістані, у тому числі і «Талібану». Про це він сказав у Кабулі під час візиту до Афганістану міністра оборони США Джеймса Меттіса, пише Reuters.

Американський генерал наголосив, що своєю чергою Росія забезпечує озброєнням членів радикального ісламістського руху «Талібан» в Афганістані, додавши, що не спростовує свою вчорашню заяву, в якій лише припустив таку можливість.

Відповідаючи на запитання журналістів, чи надає Росія допомогу талібам, зокрема, зброєю, Ніколсон відповів: «Я не спростовую цього».

У той же час видання повідомляє, з посилання на високопоставленого військового чиновника США, що розвідка показала, як Росія надає грошову та збройну підтримку талібам, наприклад кулемети.

Він додав, що поставки зброї прискорилися в останні 18 місяців.

Меттіс під час виступу в Кабулі заявив, що будь-яка зброя, яка потрапляє до Афганістану з інших країн, є порушенням міжнародного права. 

Як повідомляв УНІАН раніше, на сході Афганістану, у провінції Хост невідомі напали на військову базу США. У злочині підозрюють бойовиків «Талібану», які кілька днів тому напали на іншу військову базу. Напад збігся з візитом до Кабула міністра оборони США Джеймса Маттіса.

Новини по темі:  Под брендом "Калашников" будет выпускаться одежда - СМИ