27.04.2017 47 Views

У армії США припускають постачання Росією зброї талібам

За словами генерала Джона Ніколсона, «дуже ймовірно», що бойовики пакистанської мережі «Хаккані» відповідальні за напад 21 квітня на афганську військову базу у Мазар-і Шарифі.

У армії США припускають постачання Росією зброї талібам

Американський військовий чиновник припускає, що Росія озброює бойовиків угруповання «Талібан», як повідомляє «Радіо свобода».

Генерал Джон Ніколсон, командувач військами США в Афганістані, заявив під час спільної прес-конференції з головою Пентагону Джеймсом Меттісом, що не сперечатиметься щодо російської участі у війні в Афганістані, зокрема й щодо постачання зброї талібам.

За словами Ніколсона, «дуже ймовірно», що бойовики пакистанської мережі «Хаккані» відповідальні за напад 21 квітня на афганську військову базу у Мазар-і Шарифі, у результаті чого загинули понад 100 афганських солдатів.

Відповідальність за цей напад взяло угруповання «Талібан».

Міністр оборони США Джеймс Меттіс 24 квітня прибув із неоголошеним візитом до Афганістану, щоб оцінити потреби у боротьбі з «Талібаном» та іншими бойовиками.

Його приїзд збігся із оголошенням про відставку міністра оборони і начальника штабу армії Афганістану після того, як минулого тижня був вчинений напад на військову базу.

За даними Міністерство оборони Афганістану, понад 100 військових загинули чи були поранені внаслідок нападу, що стався на півночі країни в місті Мазар-і Шариф, водночас посадовці у Кабулі повідомили афганській службі Радіо Свобода, Радіо Вільний Афганістан, що загинули понад 130 військових.

Previous Офіційно: збірна України зіграє з Мальтою в Австрії
Next Гройсман опублікував карту ремонту доріг на рік11

You might also like

Грузии пообещали "безвиз" в октябре

Тбилиси выполнил все условия для получения визовой либерализации.

Опасная игра. Организаторы Евро-2016 опасаются террора

С 10 июня по 10 июля Франция примет чемпионат Европы по футболу третий раз в истории.

Прошла первая за восемь лет встреча глав Молдовы и Приднестровья

Встреча была насыщенная, заявили у приднестровского лидера.