26.04.2017 76 Views

Унаслідок нападу талібів у Афганістані могли загинути до 200 осіб – ЗМІ

Міністерство оборони Афганістану офіційно не повідомило про те, скільки саме загинуло військових, заявивши лише, що загиблих і поранених було більше 120.

Унаслідок нападу талібів у Афганістані могли загинути до 200 осіб - ЗМІ

Місцева влада в Афганістані вважає, що в результаті нападу талібів на військову базу під Мазарі-Шаріфом могли загинути до 200 чоловік, передає Русская служба ВВС.

Представники місцевої адміністрації розповіли про це на умовах анонімності, проте один очевидець сказав, що нарахував на місці бою 165 тіл загиблих.

Міністерство оборони Афганістану офіційно не повідомило про те, скільки саме загинуло військових, заявивши лише, що загиблих і поранених було більше 120.

Напад стався в п’ятницю. Бойовики руху Талібан переодяглися у форму урядової армії. Зазначається, що напад стався в той момент, коли солдати виходили з мечеті на території бази після п’ятничної молитви. Бойовики також вбили солдатів, які перебували в їдальні.

Таліби, в свою чергу, заявили, що використовували підривників-смертників, щоб прорвати зовнішній периметр оборони бази. У неділю в Афганістані був оголошений національний траур. Раніше повідомлялося, що кількість загиблих військових зросла до 140 осіб.

Новини по темі:  Стычки с полицией в Париже: пострадали 40 человек
Previous Кличко: «Сподіваюся, у мене ще залишилося пару років»
Next НАБУ може мати домовленості з Банковою – журналіст

You might also like

В Польше избили украинца и порезали ему уши – СМИ

Украинцу-гастарбайтеру порезали уши, а затем увезли в лес и раздели догола. Новини по темі:  У Мексиці пройшов “дощ” із риби (відео)

СМИ о буднях Правого сектора: Орехи колют гранатами

Все человеческие побуждения приобретают аномальные формы, пишет американец. Новини по темі:  Эрдоган выдвинул ультиматум Евросоюзу из-за виз

Курс юаня обновил шестилетний минимум

С начала года к корзине валют юань потерял уже порядка 6,5%. Новини по темі:  Путин о Чуркине: Он блестяще решал поставленные задачи