26.04.2017 64 Views

У Франції порахували 85% голосів: Макрон випереджає Ле Пен

Значна частина необроблених голосів — у великих містах.

У Франції порахували 85% голосів: Макрон випереджає Ле Пен

За даними МВС Франції, після обробки близько 85 відсотків голосів, центрист, лідер руху «Вперед!» Еммануель Макрон лідирує і випереджає лідера «Національного фронту» Марін Ле Пен за результатами голосування у першому турі президентських виборів, що відбулися у Франції в неділю, 23 квітня.

Про це повідомляє Deutsche Welle з посиланням на Reuters.

Показники станом на 00:30 (за київським часом) понеділка, 24 квітня, дають Макрону 23,54 відсотка голосів виборців, Ле Пен — 22,33 відсотка. За ними слідують консерватор, екс-прем’єр Франсуа Фійон із 19,8 відсотка та ультралівий Жан-Люк Меланшон із 18,8 відсотка.

У міністерстві підкреслили, що значна частина необроблених голосів — у великих містах. Підтримка ж Ле Пен за даними соціологів там нижча, аніж у менших населених пунктах.

Раніше УНІАН повідомляв, що екзит-поли, проведені всіма ключовими французькими соціологічними службами, показують, що у другий тур виходять Еммануель Макрон і Марін Ле Пен.

Previous У Нідерландах стадіон затягнуло чорним димом: постраждало 15 людей
Next Ярош оголосив про створення батальйону "Донбас"

You might also like

Финляндия ужесточает миграционное законодательство

Беженцы из Афганистана, Ирака и Сомали практически остались без шансов получить убежище.

Франція на роздоріжжі

За тиждень – другий тур президентських виборів у Франції. І, якщо говорити про завдання і виклики, які стоятимуть перед новим президентом, то кожен французький президент, передусім, активно займається внутрішніми питаннями,

В Мексике тысячи протестуют из-за подорожания бензина

Протестующие призывали президента уйти в отставку.