12.04.2017 87 Views

Смоленська катастрофа: літак Ту-154М почав розпадатися ще у повітрі

Ту-154М розвалився у повітрі.

Смоленська катастрофа: літак Ту-154М почав розпадатися ще у повітрі

У підкомісії з розслідування Смоленської катастрофи заявили, що Ту-154М почав розпадатися ще у повітрі, перш ніж він врізався в землю.

«Тепер ми точно знаємо, що літак розвалився у повітрі», — заявив голова підкомісії Вацлав Берчинський, передає tvp.info.

«Ми ретельно проаналізували переговори пілотів. Розпад літака почався задовго до злітно-посадкової смуги. Його частини були розкидані на десятки метрів, перш ніж впасти на землю», — розповів він.

Як повідомляв УНІАН, 10 квітня 2010 року внаслідок катастрофи польського президентського літака Ту-154М під Смоленськом загинули президент Польщі Лех Качинський з дружиною та 86 членів урядової делегації, а також члени екіпажу.

Генеральна прокуратура Польщі висунула звинувачення на адресу російських диспетчерів й «третьої особи» в умисному провокуванні авіакатастрофи.

У вересні 2016 року експерти комісії, яка розслідує обставини Смоленської трагедії, заявили, що записи «чорних скриньок» літака були сфальсифіковані, а багато документів у цій справі приховані.

Російські дослідження причин аварії вказують на нещасний випадок, викликаний поганою погодою і помилкою пілота.

Новини по темі:  Комитет Европарламента поддержал отмену виз для Грузии
Previous Збірна України з тенісу зіграє з Ізраїлем за право залишитися в Першій групі Кубка Девіса
Next Футбольная форма для команд разного уровня

Похожие новости

В Сирии убит один из лидеров курдов

Машина Гуйсена была взорвана, сообщает турецкое информагентство. Новини по темі:  В Германии утвердили концепцию гражданской обороны

Совбез ООН принял резолюцию в поддержку смены власти в Гамбии

Совбез ООН поддержал нового президента Гамбии Адама Бэрроу. Новини по темі:  В Стамбуле беженцы разгромили центр для мигрантов

В США десятки афганских военных сбежали с учений

Частота таких инцидентов именно с военнослужащими Афганистана является "экстраординарной". Новини по темі:  В Германии утвердили концепцию гражданской обороны