31.03.2017 99 Views

Італія тимчасово відновить контроль на кордонах на час саміту G7

Таким чином в країні тимчасово відновлюється контроль у шенгенській зоні.

Італія тимчасово відновить контроль на кордонах на час саміту G7

Італія планує відновити тимчасово контроль на кордонах країни, таким чином тимчасово призупинивши дію Шенгену на свої території. Про це пише «Il Messaggero».

Видання зазначає, що контроль на кордонах відновлять на час з 10 травня і до кінця весни, а також наземних, повітряних і морських пунктах пропуску.

Зазначається, що це пов’язано із проведенням саміту «Великої сімки» на острові Сицилія, який відбудеться 26 – 27 травня. Очікується, що його відвідає близько 20 тисяч гостей.

Як повідомляв УНІАН раніше, посол Італії в Україні Давіде Ла Чечіліа заявляв, що повернення Росії до «Великої вісімки» (G8) можливе після мирного урегулювання конфлікту на Донбасі з дотриманням суверенітету України.

«Стосовно запитання про повернення Росії у «Велику вісімку», то, в першу чергу, потрібно чекати мирного вирішення конфлікту, саме звертаючи особливу увагу на дотримання суверенітету, єдності і цілісності України. Поки конфлікт не буде врегульовано, країни «Великої сімки» не зможуть дати якоїсь відповіді», — заявив Давіде Ла Чечіліа.

Новини по темі:  Индонезию всколыхнуло очередное землетрясение
Previous Чотирьох російських спортсменів дискваліфікували за допінг
Next Уперше конфіскували кошти у політичної партії

Похожие новости

В США доллары превращают в удобрение

Раньше пропущенные через шредер ветхие банкноты отвозили на свалку. Новини по темі:  В Афганистане рекордное число мирных жертв — ООН

Израиль отказал правозащитникам HRW в разрешении на работу

В Human Rights Watch назвали решение израильских властей разочаровывающим. Новини по темі:  Северная Корея могла возобновить производство плутония — МАГАТЭ

Баронесса по ошибке взяла на руки взрослого вьетнамца

Курьез произошел перед аудиторией в три тысячи человек. Новини по темі:  Лавров: США извинились перед Дамаском за авиаудар