31.03.2017 154 Views

Італія тимчасово відновить контроль на кордонах на час саміту G7

Таким чином в країні тимчасово відновлюється контроль у шенгенській зоні.

Італія тимчасово відновить контроль на кордонах на час саміту G7

Італія планує відновити тимчасово контроль на кордонах країни, таким чином тимчасово призупинивши дію Шенгену на свої території. Про це пише «Il Messaggero».

Видання зазначає, що контроль на кордонах відновлять на час з 10 травня і до кінця весни, а також наземних, повітряних і морських пунктах пропуску.

Зазначається, що це пов’язано із проведенням саміту «Великої сімки» на острові Сицилія, який відбудеться 26 – 27 травня. Очікується, що його відвідає близько 20 тисяч гостей.

Як повідомляв УНІАН раніше, посол Італії в Україні Давіде Ла Чечіліа заявляв, що повернення Росії до «Великої вісімки» (G8) можливе після мирного урегулювання конфлікту на Донбасі з дотриманням суверенітету України.

«Стосовно запитання про повернення Росії у «Велику вісімку», то, в першу чергу, потрібно чекати мирного вирішення конфлікту, саме звертаючи особливу увагу на дотримання суверенітету, єдності і цілісності України. Поки конфлікт не буде врегульовано, країни «Великої сімки» не зможуть дати якоїсь відповіді», — заявив Давіде Ла Чечіліа.

Новини по темі:  В Италии второе землетрясение за сутки
Previous Чотирьох російських спортсменів дискваліфікували за допінг
Next Уперше конфіскували кошти у політичної партії

Похожие новости

Штайнмайер призвал к проведению новой встречи по Донбассу

Глава МИД Германии констатировал ухудшение ситуации на востоке Украины. Новини по темі:  В Германии не видят будущего для Сирии с Асадом

В Ливии договорились о проведении выборов

Стороны конфликта договорились о проведении выборов в 2018 году. Новини по темі:  Франция не признает крымские выборы в Думу

Япония выделила три миллиона долларов на Донбасс

Финансирование направлено на обеспечение жителей Донбасса продовольствием, ремонта домов и продовольственную помощь. Новини по темі:  У Мінську проходить несанкціонований мітинг: міліція підігнала автозаки