30.03.2017 99 Views

Ядерні держави проігнорували засідання ООН щодо відмови від ядерної зброї

США виступають за без'ядерний світ, але водночас вони "реалістично" оцінюють шанси досягти цього.

Ядерні держави проігнорували засідання ООН щодо відмови від ядерної зброї

Наймогутніші ядерні держави світу – США, Росія, Китай, Франція, Великобританія – та понад 30 інших країн вирішили не брати участі в переговорах у рамках ООН щодо відмови від ядерної зброї, які розпочали у штаб-квартирі ООН у Нью-Йорку.

Про неучасть представників цих країн у перемовинах навколо договору про цілковиту заборону цього виду зброї масового знищення повідомляє Deutsche Welle з посиланням на AP.

За словами постійної представниці США в ООН Ніккі Хейлі, Сполучені Штати виступають за без’ядерний світ, але водночас вони “реалістично” оцінюють шанси досягти цього з огляду на потребу захисту своїх громадян. Хейлі також зазначила, що Вашингтон за десятиліття чинності підписаного в 1970-ті роки Договору про нерозповсюдження ядерної зброї вже й так скоротив власний ядерний арсенал на 85 відсотків.

Ті країни, які відмовилися від участі в переговорах щодо без’ядерного світу, мають зобов’язання в рамках Договору про нерозповсюдження ядерної зброї, наголосила Хейлі.

Загалом 123 країни підтримали резолюцію Генеральної Асамблеї ООН про проведення перемовин щодо цілковитої відмови від ядерної зброї.

Новини по темі:  В Европарламенте пройдут дебаты по правам крымских татар
Previous Скандал у світі шахів: російський бос ФІДЕ йде у відставку і звинувачує в цьому США
Next Порошенко прийняв рішення щодо Донбасу

You might also like

Банк Wells Fargo в США оштрафовали на 1,2 миллиарда долларов

Банк признался в предоставлении ложной информации по ипотечной программе с правительственным участием. Новини по темі:  В МИД Польши объяснили запрет на въезд российским байкерам

Суд в ОАЭ депортирует из страны женщину за чтение переписки мужа

Суд также оштрафовал женщину на 40 тысяч долларов. Новини по темі:  ООН готова возобновить наземные гуманитарные операции в Сирии

Каталонія закликала ЄС втрутитися в ситуацію навколо референдуму про незалежність

Каталонія просить ЄС змусити уряд Іспанії дозволити проведення референдуму про незалежність. Євросоюз повинен виконати свій обов’язок як носія демократичних цінностей і переконати Іспанію дозволити проведення референдуму про незалежність Каталонії. Про