30.03.2017 96 Views

На Кубі померла молодша сестра Фіделя та Рауля Кастро

Агустіна Кастро рідко з'являлася на публіці, взагалі не брала участі в політичному житті.

На Кубі померла молодша сестра Фіделя та Рауля Кастро

У столиці Куби Гавані померла 78-річна Августіна-дель-Кармен Кастро. Вона була рідною молодшою сестрою колишнього керівника Куби Фіделя Кастро та нинішнього лідера цієї країни Рауля Кастро, повідомляє ТСН з посиланням на El Nuevo Herald.

Сестра померлої Хуаніта-Марія, котра живе в Маямі, розповіла, що Августіна зламала стегно. Після операції в організм потрапила інфекція та сталося зараження крові. Це стало основною причиною смерті. Місцеві ЗМІ пишуть, ніби в жінки була ще й пневмонія, а останні роки вона страждала хворобою Альцгеймера.

Агустіна Кастро рідко з’являлася на публіці, взагалі не брала участі в політичному житті та не займала ніяких державних посад. Жінка жила з донькою Ліною Родрігес Кастро на Кубі, а ще двоє її синів Ангел і Сільвіо проживають в Орландо в штаті Флорида у США. Вони приїхали на порохорон матері. А ось сестра Хуаніта не змогла.

Чоловік Агустіни, відомий піаніст Сільвіо Родрігес Карденас, помер 2009 року.

Загалом, у кубинського революціонера і держдіяча Куби Фіделя Кастро було шість братів і сестер. Сестра Анхела померла в 2012-му, сам Фідель і його старший брат Рамон – торік. Агустіна – вчора, 26 березня.

В живих залишилися троє: 83-річна Хуаніта-Марія живе в США, 82-річна Емма мешкає в Мексиці, а 85-річний Рауль нині посідає найвищу посаду на Кубі – він є головою Держради і Ради міністрів.

Новини по темі:  США впервые отправили спасателей на борьбу с лесными пожарами в Канаде
Previous У Харкові облили фарбою вітрину фан-шопу ФК «Шахтар»
Next "Ми про нього пам'ятаємо" - прокуратура про Насірова

You might also like

Россиянин осужден в США за кибермошенничество

Суд в Нью-Йорке приговорил к тюремному заключению гражданина России Вадима Полякова, обвинявшегося в США в кибермошенничестве. Новини по темі:  В Китае за десять секунд взорвали 19 зданий

В результате теракта в Дамаске погибли восемь человек

Террористы взорвали заминированный автомобиль на блокпосту в шиитском квартале. Новини по темі:  Китайский новый год Петуха: возможны революции

В Багдаде протестующие временно покинули свои позиции

Причиной стала необходимость совершить паломничество. Новини по темі:  США впервые отправили спасателей на борьбу с лесными пожарами в Канаде