Главная / Україна / У Дніпрі підтопило приватний сектор: люди не знімають гумових чобіт та оплакують зіпсовані городи

У Дніпрі підтопило приватний сектор: люди не знімають гумових чобіт та оплакують зіпсовані городи

У Дніпрі підтопило приватний сектор: люди не знімають гумових чобіт та оплакують зіпсовані городи

Близько тижня надзвичайники відкачують воду з тих самих дворів.

Через відлигу потерпає Дніпро. Цієї зими опадів у місті випало в чотири рази більше за норму. Зараз там затопило двори, городи та навіть хати, йдеться у ТСН.16:45.

Деякі вулиці перетворилися на ріки. У приватному секторі — у воді щонайменше півтори сотні обійсть. Рятувальники відкачують воду, та вона прибуває знову. На подвір'ї бабці Ніни води по кісточку. По хліб або до аптеки ходить саморобними містками. У самій хаті вода вкрила підлогу, тільки-но почав танути сніг. Вода стоїть у хатах та подвір'ях — під нею сховалися навіть городи. Все, що встигли посадити, пропаде, бідкаються люди.

Не лише будинки, а цілі вулиці. Машини тут не їдуть — пливуть. І це їм пощастить, якщо під водою не зловлять ями. Півтори сотні дворів та прилеглі вулиці попливли разом із відлигою. Люди винуватять комунальників.

«Як сніг сходить — у нас взагалі відкачування не працює по району», — скаржиться місцева жителька.

ВідеоЧерез відлигу приватні обійстя Дніпрян опинилися під водою

Цієї зими опадів у місті випало в чотири рази більше за норму. Зараз там затопило двори, городи та, навіть, хати. Деякі вулиці перетворилися на ріки. У приватному секторі — у воді щонайменше півтори сотні обійсть. Рятувальники відкачують воду, та вона прибуває знову.

У Дніпрі підтопило приватний сектор: люди не знімають гумових чобіт та оплакують зіпсовані городи

«У багатьох районах просто не існує зливових колекторів. Воду нікуди відвести», — пояснює заступник міського голови Михайло Лисенко.

Рятувальники працюють та не встигають відкачувати воду. Щойно відкачають, вода знов прибуває. Надзвичайники знову і знову ставлять помпу в одних й тих самих дворах. Єдине надія у людей на сонце. Коли потеплішає, ґрунтові води спадуть, і хати просохнуть. За найоптимістичнішими прогнозами, кажуть рятувальники, на це піде не менше тижня.

Новини по темі:  На Харківщині 17-річна дівчина інсценувала власне викрадення, щоб вимагати з матері викуп 100 тис. грн

Нагадаємо, танення снігу спричинило велику повінь у Охтирці Сумської області. Велика вода наробила лиха також на Полтавщині та у Чернігові.

Кореспондент ТСН Наталя Грищенко