Главная / Україна / Суд визначив запобіжний захід вірогідному вбивці жінки у Фастові

Суд визначив запобіжний захід вірогідному вбивці жінки у Фастові

Підозрюваний чоловік на два місяці опинився за ґратами.

Районний суд Фастова визначився з мірою запобіжного заходу для підозрюваного в жорстокому вбивстві жінки біля воріт дитячого садочка. Чоловікові присуджено два місяці перебувати в СІЗО без можливості вийти під заставу, передає кореспондент ТСН.

У злочині підозрюється працівник автомийки Олексій Єрмолович. На думку слідства, його винайняли за 12 тисяч доларів для вбивства співвласниці цього бізнес-об’єкту інші співвласники. У здійсненні лихого наміру чоловікові допомагав син. Підозрюваний у залі суду ховав обличчя від камер журналістів і не відповідав на жодне з питань представників ЗМІ.

Про Олексія Єрмоловича наразі відомо, що він народився в Казахстані, але жив у Києві, одружений, має щонайменше одного сина, котрого суд уже також заґратував на час слідства, як співучасника виконання злочину. Також під арештом опинився і син співвласниці автомийки, котрий разом із мамою замовили усунення партнерки по бізнесу.

Кореспондент ТСН Валентина Мудрик

ВідеоУ Фастові обирають запобіжний захід для підозрюваних у вбивстві біля дитсадка

Матері трьох дітей завдали 24 ножові поранення. І виконавців, і замовників вбивства було затримано фактично по гарячих слідах. Попередньо, за злочин заплатили партнери Лілії по бізнесу. Двом підозрюваним вже обрали по 2 місяці арешту без альтернативи застави.

Суд визначив запобіжний захід вірогідному вбивці жінки у Фастові

Новини по темі:  Суд щодо незаконного перетину кордону Саакашвілі перенесли