Главная / Україна / Захист ДАП та командування сектором «Схід». Що відомо про нового командувача Об’єднаних сил

Захист ДАП та командування сектором «Схід». Що відомо про нового командувача Об’єднаних сил

Захист ДАП та командування сектором "Схід". Що відомо про нового командувача Об’єднаних сил

Наєв вважає, що Збройні Сили України зразка 2020 року мають відповідати стандартам НАТО.

Генерал-лейтенант Сергій Наєв, який очолив Об’єднані сили, раніше також був командувачем військами Оперативного командування «Схід» та керівником сектора «Б» за часів боїв за Донецький аеропорт.

Зазначимо, 7 березня 2018 року його було призначено заступником начальника Генштабу ЗСУ, до цього Наєв проходив службу на посаді начальника штабу — першого заступника командувача Сухопутних військ Збройних Сил України.

Окрім цього, генерал у квітні 2017 року брав участь у флешмобі «Здай кров для дітей Донбасу».

В інтерв’ю «Укрінформу» 2016 року Наєв запевняв, що Збройні Сили України за час ведення війни на сході змінилися кардинально. Водночас, на думку військового, щоб українська армія стала більш ефективною, необхідно забезпечити відповідний матеріальний ресурс.

«За те, що дає нам держава, ми вдячні, ми будемо це більш ефективно використовувати. Якщо збережеться тенденція такого впливу і такої уваги, яке зараз приділяє нам вище військово-політичне керівництво країни, ми повністю впораємося з усіма завданнями. Все інше: воля, впевненість в нашій перемозі, — у нас є», — заявляв Наєв.

Окрім цього, генерал-лейтенант наголошував, що Збройні Сили України зразка 2020 року мають відповідати стандартам НАТО.

«Такі стандарти повинні бути перейняті і впроваджені в діяльність Збройних Сил України. Крім цього, ми повинні розвинути все, що отримали самі. Це подальший розвиток озброєння і військової техніки, вдосконалення форм і способів ведення бойових дій, це подальший якісний ріст органів військового управління, штабів, це продовження процесу злагодження всіх військових частин, що входять організаційно в структуру Збройних Сил України», — говорив він.

За словами президента України Петра Порошенка, Сергій Наєв, який за час військової служби пройшов шлях від командира взводу до заступника начальника Генерального штабу ЗСУ, має достатній рівень підготовки та досвід керівництва органами військового управління різного рівня, щоб якісно та відповідально дати відсіч і стримувати російську агресію проти України.

Новини по темі:  У Києві затримали журналістку, яка втекла з Казахстану через переслідування

«Ця посада є надзвичайно відповідальною. У Ваших руках не лише долі десятків тисяч військовослужбовців, які ввірені мною під Ваше командування. На Ваші плечі лягає відповідальність перед народом України за його оборону на найскладнішій ділянці. Як Верховний Головнокомандувач поділяю з Вами цю відповідальність. Я поставив завдання Збройні Сили укріпити настільки, щоби вони були не лише обороноздатними, але й спроможними звільнити окуповані території. Це, безумовно, право України захищати власний суверенітет, і воно має бути забезпечене достатнім військовим потенціалом», — сказав Порошенко.

Нагадаємо, раніше Слідчий комітет РФ порушив кримінальну справу проти Сергія Наєва. Його та ще низку військових високопосадовців звинуватили у «злочинних наказах», що призвели нібито до загибелі людей на Донбасі.