Главная / Україна / Спільнота ТСН.ua у Facebook сягнула мільйона фоловерів

Спільнота ТСН.ua у Facebook сягнула мільйона фоловерів

Спільнота ТСН.ua у Facebook сягнула мільйона фоловерів

Крім цього, ТСН.ua є лідером серед новинарів у інших соціальних мережах.

У березні спільнота новинного сайту TSN.ua у Facebook перевищила 1 млн фоловерів. Незважаючи на те, що соціальна мережа постійно змінює алгоритми стрічки новин та песимізує видачу матеріалів ЗМІ, TSN.ua впевнено демонструє зростання.

«Весна для сайту почалася вдало. Ми випустили кілька роликів, які стали хітами і набрали мільйони переглядів в Facebook. Зокрема, добірка коубів, присвячена сніговій негоді на початку весни, набрала 2,2 мільйона переглядів, а відео з мовними курйозами українських політиків – 1,3 мільйона, розповідає керівник проекту ТСН.ua Катерина Коберник. — Ці відео стали найкращою рекламою нашої спільноти і допомогли швидко досягнути позначку в мільйон фоловерів. І, оскільки експеримент з виробництвом спецконтенту для соцмереж виявився вдалим, цього року ми його продовжимо та масштабуємо, а також поекспериментуємо з відео в Instagram ТСН.ua «.

Також ТСН.ua є лідером серед новинарів у інших соціальних мережах. Зокрема, в  Twitter на сайт підписано майже 900 тис, у YouTube — 440 тис.

Зазаначимо, ТСН.ua — провідний новинний сайт в українському інтернеті. ТСН.ua входить в ТОП-25 популярних сайтів в Україні. Щомісяця близько 3,5 мільйона унікальних відвідувачів дізнаються новини саме з ТСН.ua. Понад 60% з них роблять це з мобільних пристроїв.

Новини по темі:  Балаклея – це "Мерседес", Калинівка – "Запорожець". Експерт розповів про стан складів в Україні