Главная / Україна / В одній з лікарень на Миколаївщині 6 років приховували новий мамограф

В одній з лікарень на Миколаївщині 6 років приховували новий мамограф

В одній з лікарень на Миколаївщині 6 років приховували новий мамограф

За ці роки простою у вогкому складі апарат вийшов з ладу

Медичний скандал на Миколаївщині. У Первомайській лікарні 6 років приховували новий мамограф, поки той не вийшов з ладу, не пропрацювавши жодного дня, йдеться в ТСН.12.00.

Це – апарат для ранньої діагностики онкології молочних залоз. Надійшов ще у 2012 році і на ньому жінки міста мали обстежуватися безкоштовно. Але апарат простоював на холодному складі. А жінки змушені були за гроші робити мамографію в приватній клінці.

Медики кажуть, спочатку використовувати державний апарат не мали права, адже за нього Міністерство не заплатило виробнику. Зробили це лише через три роки. Коли ж увімкнули апарат, він виявився зламаним. А відремонтувати його лікарня не може.

«Термін гарантії минув і постачальник з Росії не прийняв на себе зобов'язання щодо подальшого обслуговування, а при включенні апарата стало відомо, що він не працює. Ні запчастин, нічого немає, тому склалася така ситуація», — заявив речник Миколаївського обласного управління охорони здоров’я Юрій Багрянцев. 

ВідеоЛікарі 6 років приховували новий мамограф, поки той не вийшов з ладу

У Первомайській лікарні новий апарат для ранньої діагностики онкології молочних залоз не пропрацював жодного дня. Він надійшов ще у 2012 році, і на ньому жінки міста мали обстежуватися безкоштовно. Але апарат простоював на холодному складі. А жінки змушені були за гроші робити мамографію в приватній клініці.

В одній з лікарень на Миколаївщині 6 років приховували новий мамограф

Новини по темі:  Варвари із карабінами. У Черкасах виявили закривавлені рештки косуль