Главная / Україна / Валентин Резніченко: «2017 став роком масштабного будівництва на Дніпропетровщині»

Валентин Резніченко: «2017 став роком масштабного будівництва на Дніпропетровщині»

Валентин Резніченко: "2017 став роком масштабного будівництва на Дніпропетровщині"

Актуально

У 2017 році на Дніпропетровщині побудували і реконструювали близько 200 соціальних об'єктів — соціального житла і дитячих садків, навчальних і медичних установ, провели капітальний ремонт доріг, запустили екологічні проекти.

Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко на презентації свого публічного звіту за 2017 рік, пише видання «Gorod.dp.ua».

«Дніпропетровщина — серед лідерів України за темпами розвитку. Це стало можливим завдяки реформі децентралізації, ініційованій Президентом України Петром Порошенком. 2017 став роком масштабного будівництва. Зроблено багато, але в планах — ще більше», — розповів голова ДніпроОДА Валентин Резніченко.

Всього на розвиток області витратили 1,5 млрд грн.

У 2017 році в області відремонтували більше 160 комунальних доріг. Автодороги ремонтували комплексно — від укладання асфальту і зміцнення узбічдо розмітки та освітлення.

«Поза увагою не залишилися навіть найменші населені пункти. У багатьох з них дороги не ремонтувалися жодного разу за останні півстоліття»,- зазначив Валентин Резніченко.

Вперше за роки незалежності України оновлювали і траси державного значення — Решетилівську, Запорізьку, Донецьку та Криворізьку. Загалом відремонтували майже 67,5 км автомагістралей.

У 9 районах області побудували і реконструювали 11 водоводів — забезпечили питною водою 20 тисяч осіб. Реконструювали 3 будинки під соціальне житло — у Васильківці, Покровському та Петропавлівці. Ключі від квартир отримали 54 сім'ї.

Для найменших жителів області створили 1,5 тис додаткових місць у дитсадках. Капітально відремонтували 13 дошкільних установ і почали будівництво ще чотирьох нових садочків. По всій Дніпропетровщині відремонтували 25 шкіл. Оновили і Петриківську школу — в ній відкрили першу в Україні ресурсну кімнату для розвитку особливих дітей. Тепер в області вже 18 таких спеціалізованих класів і 51 медіатека. В кінці 2017 року запрацював і перший в Україні інклюзивної-ресурсний центр — на базі Солонянської опорної школи.

Новини по темі:  В очікуванні снігового колапсу в трьох областях обмежили рух вантажівок

Валентин Резніченко: "2017 став роком масштабного будівництва на Дніпропетровщині"

За рік було відремонтовано 11 медустанов, реконструйована дитяча обласна поліклініка, педіатрія лікарні ім. Руднєва. Установи області отримали сучасне обладнання — ангіографи, томографи, апарати штучної вентиляції легенів.

«Всі ремонти шкіл, лікарень, дитячих садків проводять з використанням енергозберігаючих технологій. Нові об'єкти соціальної інфраструктури від початку проектуємо максимально енергоефективними», — зазначив глава області.

Область поступово переходить на альтернативні джерела опалення. У 2017 році на тверде паливо перевели близько 30 котелень в дитсадках, школах і медустановах. У 9 районах області розчищали і зариблювали річки, ліквідовували підтоплення. В цілому реалізували понад 20 екологічних проектів.

Валентин Резніченко: "2017 став роком масштабного будівництва на Дніпропетровщині"

Особлива увага — проектам для АТОвців та молоді. Для адаптації бійців у мирному житті організовували освітні курси, реабілітацію та оздоровлення — реалізували близько 30 проектів. Загалом втілили близько 20 молодіжних проектів.

«Попереду ще багато роботи. У планах — сотні проектів, які обов'язково реалізуємо. У цьому році на розвиток регіону виділили в 1,5 рази більше — 2,2 млрд грн. А це — нові дороги, дитсадки, школи, лікарні, чисті ріки і комфорт мешканців області», — підкреслив Валентин Резніченко.