Главная / Україна / Військова прокуратура затримала одного з керівників харківських прикордонників

Військова прокуратура затримала одного з керівників харківських прикордонників

Військова прокуратура затримала одного з керівників харківських прикордонників

Правоохоронці шукають інших фігурантів справи.

Військова прокуратура Харківського гарнізону АТО разом з низкою правоохоронних органів затримали заступника начальника Харківського прикордонного загону, начальника прикордонної комендатури швидкого реагування Східного регіонального управління ДПСУ у званні полковника. Прізвище затриманого не розголошується.

Про це повідомив прес-секретар ГПУ Андрі Лисенко.

«Займаючи відповідальне становище, залучивши до протиправних дій інших військовослужбовців, організував злочинну схему отримання неправомірної вигоди за внесення неправдивих відомостей до офіційних документів та автоматизованих систем щодо безпідставного перетину державного кордону України окремими особами. У ході слідства також досліджуються обставини дій останнього в інтересах осіб, які підозрюються в участі у незаконній діяльності терористичних організацій», — йдеться у повідомленні.

Наразі правоохоронці вирішують питання вручення підозри і направлення до суду клопотання про обрання запобіжного засобу у вигляді тримання під вартою. 

Правоохоронці продовжують досудове розслідування, збираються дані про інших ймовірних фігурантів, причетних до цієї схеми.  

Нагадаємо, «радник міністра державної безпеки ЛНР» Сергій Акулов намагався отримати у Харкові диплом про вищу освіту через підставну людину. 

Новини по темі:  ТСН покаже цикл сюжетів "Мер під прикриттям"