Главная / Україна / У Тернополі затримали студентів, які відправляли дівчат у сексуальне рабство

У Тернополі затримали студентів, які відправляли дівчат у сексуальне рабство

У Тернополі затримали студентів, які відправляли дівчат у сексуальне рабство

Кандидаткам вони обіцяли від $ 3000 до $ 6000 на місяць.

У Тернополі двоє студентів місцевого вишу відправляли дівчат у сексуальне рабство в Туреччину та ОАЕ. Зазначається, що кандидаткам за роботу за кордоном обіцяли від 3 до 6 тисяч доларів на місяць.

Про це повідомляє прес-служба Нацполіції у Тернопільській області.

Вакансію роботи зловмисники розміщували у соціальних мережах. Вони шукали дівчат приємної зовнішності та віком до 25 років. Нацполіція підозрює 20-річного хлопця та 21-річну дівчину. Поки що їхніх імен не розголошують. Зазначається, що вони отримували від $ 500 до $ 1000 за дівчину, яка летіла б до Туреччину, і $ 1000 до $ 2000 за ту, яку замовляли у Дубаях.

За попередніми даними, «роботодавці» уже встигли відправити за кордон 5 дівчат з Хмельницького, Рівного, Запоріжжя і Вінницької області. Повідомляється, що на цю вудочку упіймались двоє дівчат з Тернополя та Львова, але згодом передумали та звернулись до правоохоронців. Дівчата мали вилітати 15 лютого з аеропорту «Київ», але їх зупинили прикордонники.

Наразі у Нацполіції вирішується питання про оголошення зловмисникам підозри.

Нагадаємо, в кінці січня у Харкові було виявлено злочинне угруповання, що вербувало жінок з метою сексуальної експлуатації за кордоном, пише прес-центр Державної прикордонної служби України. 

Новини по темі:  Троє дорослих загадково загинули на Одещині