Главная / Україна / Львів`янин намагався навприсядки прошмигнути повз прикордонників до Польщі

Львів`янин намагався навприсядки прошмигнути повз прикордонників до Польщі

Львів`янин намагався навприсядки прошмигнути повз прикордонників до Польщі

Тепер чоловік повинен сплатити штраф за адміністративне порушення у розмірі від 1700 до 3400 грн.

Вранці 16 лютого 34-річний чоловік намагався оминути паспортний контроль на українсько-польському кордоні. Львів`янин сподівався обдурити прикордонників, пройшовши навприсядки повз кабіну паспортного контролю.

Про це йдеться у повідомленні західного регіонального управління Держприкордонслужби.

«Інспектор прикордонної служби, оформляючи подорожніх, які прямували на вихід з України, зауважив, що один чоловік, ховаючись від правоохоронця, спробував пройти в бік кордону. Чоловіка було затримано та складено протокол про адміністративне правопорушення за спробу незаконного перетинання кордону», – повідомляє Держприкордонслужба Львівщини.

ВідеоПротестувальники заблокували дорогу на кордоні зі Львовом через зміни у Податковому кодексі

На Львівщині в трьох пунктах пропуску перекрили дорогу протестувальники, які вже втретє вийшли на протест через зміни в Податковому кодексі. Жителі прикордоння не хочуть лишатися в Польщі на 24 години, якщо купили товар дорожчий за 50 євро. Інакше мають сплатити мито за свої покупки.

Львів`янин намагався навприсядки прошмигнути повз прикордонників до Польщі

Після затримання львівськими прикордонниками чоловіка, стало відомо, що той забув свій паспорт вдома, однак це його не зупинило і він вирішив пробратись до Польщі навприсядки.

«Затриманим виявився 34-річний мешканець Львівщини, встановлюючи його особу прикордонники з’ясували, що наявний у чоловіка паспорт йому не належить, а свій він забув вдома і, власне, тому у такий нехитрий спосіб намагався оминути контроль», – зазначили прикордонники.

Повідомляється, що затриманий повинен сплатити від 1700 до 3400 грн за скоєне адміністративне порушення.

Нагадаємо, що 2017 року за кордоном побували майже 26,5 мільйонів українців, переважна більшість — з приватною поїздкою. Найбільше українців виїжджало до Польщі – 9,9 мільйонів. Більш, ніж вдвічі менше наших співгромадян виїжджало до Росії – 4,3 млн. На третьому місці – Угорщина (3,1 млн). 

Новини по темі:  На Тернопільщині селом гуляв вовк і стрибав на перехожих