Главная / Україна / Астроном пояснив, чому не варто боятися сонячних затемнень

Астроном пояснив, чому не варто боятися сонячних затемнень

Астроном пояснив, чому не варто боятися сонячних затемнень

Фахівець радить не вірити астрологам і навів обґрунтування своєї точки зору.

Сонячне затемнення 15 лютого актуалізувало питання про вплив астрономічних явищ на здоров’я людини. Астрологи впевнені, що затемнення діляться на позитивні і негативні, а останнє було сприятливих для всіх знаків, крім Водолія та Лева, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Акторка Ольга Сумська у групі ризику та зізнається, що затемнення від затемнення різниться: іноді у снах бачить геніальні ідеї, а іноді не може заспокоїтися та потребує підтримки друзів.

ВідеоТСН дізналась спосіб побороти вплив сонячного затемнення на самопочуття без антидепресантів

Сонячне затемнення — причина головного болю. Сьогодні місяць закрив сонце на кілька хвилин. Астрологи віщують, що людство у незвичному стані буде упродовж трьох днів. Астрономи зітхають, що в Україні затемнення не побачити. Ольга Сумська розповідає, як використовує такі явища для геніальних ідей.

Астроном пояснив, чому не варто боятися сонячних затемнень

Панові Георгієві, що працює в головній астрономічній обсерваторії, за 70, і в нього нічого не болить – пояснює це тим, що керується астрономією, а не астрологічними підрахунками і міфами. Він запевняє, що сонячне затемнення – це звичайна тінь від місяця, що став між сонцем та землею. «5-10 хвилин, не більше. І за цей час материки не встигнуть розтанути, там якісь катаклізми і нові циклони – абсолютно нічого», — пояснив він.

Нинішнє неповне затемнення без телескопа було й не помітити. Повне, коли ніч настає посеред дня, може хіба що звірів налякати – люди, як правило, до такого готові, бо обізнані. Найближче повне затемнення в світі чекають аж через 132 роки, часткове ж станеться вже за кілька місяців, але в Україні його знову його не буде видно. На почуття, каже астроном, впливають лише спалахи на сонці, які називають магнітними бурями – і боятися варто саме їх.

Новини по темі:  В Одесі поновився пляжний сезон через бабине літо

Кореспондент ТСН Наталія Гончарова