Главная / Україна / Приборкання норовливого по-українськи: Ніна полонила переконаного холостяка Сергія та почула зізнання на Ейфелевій вежі

Приборкання норовливого по-українськи: Ніна полонила переконаного холостяка Сергія та почула зізнання на Ейфелевій вежі

Приборкання норовливого по-українськи: Ніна полонила переконаного холостяка Сергія та почула зізнання на Ейфелевій вежі

Стосунки в цій парі зав’язалися, коли обом уже було більше 50 років.

Кохання знайшло переконаного холостяка Сергія вже на схилі років, доти він займався наукою та їздив світом. Він бачив чимало вродливих жінок, а виявилося, що та, котру підсвідомо шукав, увесь цей час була недалеко, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

«Український Індіана Джонс, шукач легендарних скарбів. Мені потрібна якась романтика. Ось головний скарб у своєму житті я знайшов», — зізнався він. У стосунках чоловік віддавав перевагу дівчатам, набагато молодшим за себе, але по-справжньому на чари жодної з них не піддався. «Я обпікся один раз, сказав собі: до 35 я погуляю, потім до 45 збільшив, потім 55. Потім сказав: ну, все. Вже точно не одружуся ніколи», — розповів він.

ВідеоЖінка розповіла, як їй вдалось затягнути під вінець переконаного холостяка

Герой наступного сюжету до 60 років був переконаний, що жінку, яку б він хотів назвати законною дружиною, не існує. Проте одного разу він зустрів ту, від якої більше не зміг піти. ТСН закликає ділитися своїми історіями кохання з хештегом #ЧасЛюбити. Подробиці: https://tsn.ua/ukrayina/chaslyubiti-tsn-zaklikaye-dilitisya-svoyimi-istoriyami-kohannya-1109022.html

Приборкання норовливого по-українськи: Ніна полонила переконаного холостяка Сергія та почула зізнання на Ейфелевій вежі

Останні 30 років життя Ніни були не такими яскравими. Вона мала чоловіка, старшого за себе, котрий виявляв себе керівником і на роботі, і вдома – через таку деспотичну вдачу жінка пішла від чоловіка та більше не шукала стосунків. Сергія ж уперше побачила в соцмережах. «Я зайшла до своєї знайомої в друзі та побачила доволі-таки цікавого чоловіка. Подивилася, хто він такий. І мені захотілося книгу з його автографом, і я йому одразу ж написала», — розповіла вона. «Мені було приємно, і я погодився», — зізнався Сергій.

Новини по темі:  Суд призначив 12 років в'язниці льотчику-зраднику, який хотів втекти на літаку в Росію

На зустріч жінка приїхала в спортивному образі на велосипеді, що в грудні неабияк здивувала чоловіка. Заінтригований Сергій призначив наступну зустріч, на котрій Ніна немов випадково зізналася, що напередодні приготувала борщ і запросила його спробувати. «Привела, нагодувала і відправила. Все, мені ніколи», — пригадує вона. «Я пішов трошки розчарований», — зізнався він, але неприступність ще більше розпалила чоловічу цікавість. Наступну зустріч він призначив у себе вдома, накрив стіл, де були свічки, вино, пелюстки троянд. Але під маскою Казанови Ніна розгледіла свого майбутнього чоловіка та взялася до облоги.

Вона розпитувала про кулінарні уподобання Сергія та підвозила йому власноруч приготовану їжу. З часом чоловік і жінка почали жити разом, подорожувати, а в коханні Сергій освідчився Ніні в Парижі на Ейфелевій вежі. На пропозицію шлюбу наважився після того, як переніс непросту операцію та переконався, що жінка весь час була поряд, і їй можна довіряти. «Він тоді сказав: ти знаєш, у мене було багато жінок, кожна говорила, що кохає, але ніхто не робив того, що робиш ти», — розповіла Ніна. З часом Сергій наполіг і на розписі, а потім іще й окремо на вінчанні – каже, що розуміння та визрівання приходять поступово.

Ніна вважає, що запорукою успіху стали не якісь маніпуляції, а щирість турботи, котрою вона огорнула того, із ким захотіла бути все життя. У підсумку чоловік сказав те, чого сам від себе більшу частину життя на очікував: «Я її дуже кохаю. Це можливо. Так».

Кореспондент ТСН Людмила Бадалян