Главная / Україна / Вакциновані люди хворіють, але не вмирають — Богомолець

Вакциновані люди хворіють, але не вмирають — Богомолець

Вакциновані люди хворіють, але не вмирають - Богомолець

Нардеп зазначила, що вона та її діти мають усі необхідні щеплення.

Народний депутат України, голова комітету Верховної Ради Ольга Богомолець стверджує, що вона вакцинована і ревакцинована вчасно, і всі її четверо дітей отримали усі щеплення відповідно до календаря щеплень.

Про це вона сказала в ефірі ток-шоу «Право на владу» на каналі «1+1».

За її словами, навіть після щеплення вона хворіла на захворювання, від яких прививалась. Але, каже Ольга Богомолець, вакцинація все ж допомагає організму боротися із хворобою.

«Так, люди вакциновані хворіють, але не помирають», — сказала вона,

Втім, експерт Захар Мілютін у студії зауважив, що на Одещині від кору померла 17-річна дівчина, яка була двічі щеплена.

Раніше повідомлялося, що ситуація із захворюваністю на кір в Україні залишається напруженою. Проте станом на 8 лютого лікарі вперше за період спалаху зафіксували зменшення на 14% кількості нових пацієнтів – на кір захворіли 798 людей, серед яких 287 дорослих і 511 дітей. Усього за 2018 рік на кір захворіли 4298 людей – 1423 дорослих і 2875 дітей. Довелося госпіталізувати 2872 осіб. Від початку року від ускладнень кору померло п’ятеро – троє дітей і двоє дорослих. 

ВідеоВакциновані хворіють, але не вмирають – Богомолець

Нардеп та лікар Ольга Богомолець розповіла у "Праві на владу", що і вона після щеплення хворіла на захворювання, від яких прививалась. Однак, наголошує депутат, вакцинування допомагає організму боротись із хворобою.

Вакциновані люди хворіють, але не вмирають - Богомолець

 

Новини по темі:  У Львові бурулька розбила голову пенсіонерці