Главная / Україна / Україна долучилася до розслідування авіакатастрофи під Москвою

Україна долучилася до розслідування авіакатастрофи під Москвою

Україна долучилася до розслідування авіакатастрофи під Москвою

Призначено відповідальних осіб від України.

Для сприяння розслідуванню авіакатастрофи літака Ан-148 «Саратовських авіаліній» під Москвою Україна призначила уповноваженого представника і радників.

Про це повідомляє прес-служба Міждержавного авіаційного комітету.

«Повідомлення про катастрофу направлене в Україну — державу-розробника літака. Україна призначила уповноваженого представника і радників для участі в розслідуванні в рамках Програми 13 до Чиказької конвенції», — йдеться у повідомленні.

Українське державне підприємство «Антонов», що займається виготовленням та ремонтом літаків, своєю чергою заявило про готовність взяти участь у розслідуванні, передає ТАСС.

«Антонов «обов'язково підключиться до розслідування обставин катастрофи Ан-148, яка сталася напередодні в Московській області. Ми, звичайно, візьмемо в цьому участь, якщо буде відповідне прохання від російської сторони», — заявили у прес-службі.

Однак зазначається, що інформації про те, чи зверталася російська сторона до керівництва заводу за допомогою, наразі немає. 

Також у прес-службі додали, що літак, який потрапив у катастрофу, було виготовлено у Воронежі разом із представниками з України.

Нагадаємо, недалеко від Москви розбився літак Ан-148 з 65 пасажирами на борту. У результаті падіння літака загинули всі пасажири і члени екіпажу, тобто 71 людина. Поряд з місцем падіння знайдені уламки іншого повітряного судна.

Новини по темі:  На Донеччині 13-річна дівчинка потрапила до лікарні з алкогольним отруєнням