Домой / Україна / Омелян анонсував будівництво маштабної євроколії

Омелян анонсував будівництво маштабної євроколії

Омелян анонсував будівництво маштабної євроколії

Компанія, яку долучають до будівництва, має понад 30 років досвіду.

Україна разом з італійською компанією Italferr співпрацюватиме у розробці техніко-економічної документації євроколії сполученням Одеса-Київ-Львів, повідомляє прес-служба Міністерства інфрастуктури України.

На думку міністра ​Володимира Омеляна, запровадження високошвидкісного залізничного руху в Україні є інфраструктурним проектом державного значення. І компанія Italferr ідеально для цього підходить, оскільки належить до Державної залізничної групи та має досвід роботи у своїй галузі понад 30 років.

“Ми залучаємо Italferr до розробки ТЕО євроколії сполученням Одеса-Київ-Львів. Досягненнями компанії є значні інфраструктурні проекти для звичайного і високошвидкісного залізничного сектору, як в Італії, так і в інших країнах. І надважливо, що зміни в Україні ми розпочинаємо за підтримки провідної європейської компанії”, – додав Омелян.

Нагадаємо, днями в “Укрзалізниці” розповіли, коли відкриють рух потягів через тунель в Карпатах. Бескидський тунель розташований в горах і належить до 5-го Пан'європейського транспортного коридору.

Відео"Укрзалізниця" запускає нові рейси до Європи. Економічні новини

Новини по темі:  Смертельне селфі: на Київщині зачепера вбило струмом