Домой / Україна / Мер Долини інкогніто в костюмі Санта-Клауса розпитав містян про свою роботу

Мер Долини інкогніто в костюмі Санта-Клауса розпитав містян про свою роботу

Мер Долини інкогніто в костюмі Санта-Клауса розпитав містян про свою роботу

Посадовець зголосився взяти участь у журналістському проекті та не пошкодував.

У соціальному експерименті «Мер під прикриттям» узяв участь міський голова Долини на Івано-Франківщині з промовистим прізвищем Гаразд. Він збирав претензії містян, замаскувавшись під Санта-Клауса, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Жителям Долини про появу «муніципального святого Миколая» сповістили по радіо. Мер підготувався до критики, бо без неї, каже, не буває ніякої діяльності. Своїми результатами він має підстави пишатися, адже після встановлення системи відеоспостереження на вулицях злочинність у місті знизилася наполовину. Третина багатоповерхівок міста вже утеплені, а Долина є загальнодержавним лідером у галузі енергозбереження.

ВідеоМер під прикриттям: очільник Долини в образі Санта-Клауса збирав побажання від містян

Залатати дороги, відремонтувати будівлі, позбутися бродячих собак. Містяни загадують бажання. А ось чи зможуть виконати їх очільники міст? ТСН продовжує серію соціальних експериментів "Мер під прикриттям".

Мер Долини інкогніто в костюмі Санта-Клауса розпитав містян про свою роботу

Із бородою та в окулярах градоначальник виявився цілковито непізнаваним на вулиці, але не у своєму офісі. Там його розсекретили за взуттям. «Черевики знайомі», — сміялися співробітники мерії. Назовні Гаразд пішов, аби зібрати думки щодо наступних змін у Долині. Першими з конструктивними пропозиціями виступили місцеві пенсіонерки, які просили про цікаве дозвілля. Згодом пролунали думки про реконструкцію всіх будинків, ремонт доріг, дитячі майданчики та спортивну інфраструктуру, освітлення, вирішення проблеми бездомних собак тощо.

Мера люди здебільшого не впізнавали. Особливо кумедний епізод трапився із чоловіком, який називав себе його приятелем і твердив, що будь-що впізнав би Гаразда, але Санта-Клаус – то не він. А дехто оцінив роботу актора і запросив «Санту» на корпоратив – за 500 грн за дві години та додаткові гроші за фото.

Новини по темі:  На Миколаївщині чоловік хотів скоротити шлях додому, провалився під лід та загинув

Гаразд експериментом лишився задоволений і зауважив, що попри місце в топ-5 рейтингу мерів-новаторів, йому є над чим працювати в Долині. «Кажуть, що тут є гральні автомати. Собаки, дороги неремонтовані… Критика – можливість для покращення. Таке маленьке перевтілення дає можливість почути не фальшиві слова, а щирі слова. І критику, і не дуже приємні», — пояснив він.

Кореспондент ТСН Мирослав Ганущак