Домой / Україна / Маленький Юрчик вилетів на операцію, гроші на котру зібрали глядачі ТСН

Маленький Юрчик вилетів на операцію, гроші на котру зібрали глядачі ТСН

Маленький Юрчик вилетів на операцію, гроші на котру зібрали глядачі ТСН

У Білорусі дитині пересадять нову нирку.

Маленький Юрасик Синиця вирушив до Мінська на операцію з трансплантації нирки. Необхідні на це 60 тисяч євро було зібрано завдяки небайдужим українцям, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Чи не половину всього багажу зайняли ліки – хлопчик має приймати їх до 50 разів на день. У Юрасика невиліковне генетичне захворювання – цистиноз. “Стан, скажімо так, стабільний. Що покажуть аналізи – їдемо, обстежимося, будемо бачити, які результати”, – пояснила перед дорогою мама Анжела Синиця. Тато разом із меншим сином, 3-річним Сашком, лишився вдома на господарстві. Мама ж із Юрчиком долає серед ночі два кілометри засніженою полониною, аби далі сісти в машину та вирушити до Чернівців.

Завдяки авіакомпанії МАУ квитки до Мінська у них безкоштовні. Гроші на операцію вдалося зібрати завдяки телеведучій Наталі Мосейчук та благодійниці Марті Левченко. Ще родині подарували подорож на море, але батьки вирішили, що на відпочинок поїдуть, коли найскладніше буде позаду. “Основне – це щоб Юрчик був здоровий, зробити пересадку нирки, реабілітацію, а вже пізніше буде море. Ніхто, не тільки Юрчик, і ми не були на морі”, – зізнається мама хлопчика.

Кореспондент ТСН Олег Тудан

ВідеоГлядачі ТСН допомогли зібрати кошти на лікування 7-річного Юрасика

Гроші були необхідні на операцію по пересадці нирки. Юрасик зрештою полетів до Мінська, де лікарі мають оглянути його та поставити у чергу. Попереду – складна операція та не менш важка реабілітація, але і мама, і хлопчик певні – у них все буде добре.

Маленький Юрчик вилетів на операцію, гроші на котру зібрали глядачі ТСН

Новини по темі:  У Києво-Печерський лаврі через незаконне будівництво знищуються пам'ятки архітектури - ЗМІ