Домой / Україна / Терористи “ДНР” заблокували ремонтні роботи Vodafone з відновлення мобільного зв’язку

Терористи “ДНР” заблокували ремонтні роботи Vodafone з відновлення мобільного зв’язку

Терористи "ДНР" заблокували ремонтні роботи Vodafone з відновлення мобільного зв'язку

Зв'язок в окупованій Луганській області вже відновлено.

На окупованій території Донецької області терористи “ДНР” не дали можливості компанії Vodafone провести ремонтні роботи з відновлення мобільного зв’язку.

Про це у Twitter повідомила прес-служба Міністерства з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України.

“О 14:00 19 січня мобільний зв’язок Vodafone Україна було відновлено на території ОРЛО. Подана компанією в СЦКК заявка на проведення робіт в ОРДО не була погоджена з боку представників незаконних збройних формувань ОРДО. Українська сторона докладає зусилля для відновлення зв’язку”, – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, компанія мобільного зв’язку “Vodafone Україна” відновила покриття на території окупованого Луганська і в області. 

Раніше повідомлялося, що оператор мобільного зв’язку “Vodafone.Україна” очікує дозволу від Донецької обладміністрації, місії ОБСЄ та СЦКК на ремонт пошкоджених ліній зв’язку у Донецькій області. Так, ще 11 січня були пошкоджені магістральні кабелі, через що у “ДНР” та на підконтрольній Україні частині Донеччини зник зв’язок. 

Згодом на Донбасі почалися ремонтні роботи по відновленню мобільного зв’язку на непідконтрольної території. 

Новини по темі:  Порошенко привітав прокурорів із професійним святом, затвердивши нову символіку ГПУ