Домой / Україна / Тягачі та гусенична спецтехніка розчищують трасу Київ-Одеса

Тягачі та гусенична спецтехніка розчищують трасу Київ-Одеса

Тягачі та гусенична спецтехніка розчищують трасу Київ-Одеса

На розчищення дороги кинуто усю техніку з сусідніх областей.

Для прибирання снігу з траси Київ-Одеса у п’ятницю, 19 січня, було задіяно техніку з сусідніх регіональних підрозділів ДСНС. Зокрема тягачі та гусеничну техніку.

“Шляхопрокладач БАТ з Кіровоградщини допомагає долати наслідки складних погодних умов на трасі Київ – Одеса у Черкаській області”, – йдеться у повідомлені ДСНС у Facebook, до якого також прикріплено відео роботи цієї машини.

Шляхопрокладач БАТ з Кіровоградщини допомагає долати наслідки складних погодних умов на трасі Київ – Одеса у Черкаській області ___

Опубликовано ДСНС України 18 января 2018 г.

Нагадаємо, від ранку на трасі було частково відновлено рух легкового транспорту, однак заборона на рух вантажівок ще продовжує діяти, повідомляють у Службі автомобільних доріг в Одеській області.

Розчищення траси від снігу ведеться в цілодобовому режимі.

ВідеоСніг, ожеледь та поривчастий вітер – негода Україну не відпустить

Негода не відступить. Хоч атмосферний циклон, кажуть синоптики, розділився і пішов на північ та на південь, центральну частину країни засипатиме снігом із Польщі. Температура по всій території коливатиметься від нуля до +2 градусів. На Одещині, яка нині оговтується від снігової бурі та зливи, прогнозують мокрий сніг.

Тягачі та гусенична спецтехніка розчищують трасу Київ-Одеса

Новини по темі:  У Львові назвали причину масового отруєння людей копченою рибою