Главная / Україна / Гроші на «ДНР», але не бойовикам. Соліст балету Львівської опери прокоментував ТСН звинувачення

Гроші на «ДНР», але не бойовикам. Соліст балету Львівської опери прокоментував ТСН звинувачення

Гроші на "ДНР", але не бойовикам. Соліст балету Львівської опери прокоментував ТСН звинувачення

Миколу Санжаревського підозрюють в антиукраїнській пропаганді.

Гроші для так званої «ДНР» збирав, але не для бойовиків. Соліст балету Львівської опери Микола Санжаревський, якого звинуватили у співпраці з терористами,  дав інтерв'ю ТСН.

Санжаревського підозрюють в антиукраїнській пропаганді і збиранні коштів для самопроголошеної «ДНР».  Він зізнався, що 2014 року таки створював інтернет-скарбнички. Та, каже, гроші збирав для цивільних мешканців окупованих територій. Коли ж зрозумів, що кошти використовують терористи, припинив їх збирати.

«Визнаю, гаманці, про які йдеться, були створені мною у квітні 2014 року. Я зрозумів, що мої благі наміри використовуються зовсім в інших цілях іншими людьми. У зв’язку з цим я припинив будь-яку діяльність такого напрямку і звернувся до адміністрації «веб-мані» про блокування цих гаманців», — прокоментував Санжаревський.

ВідеоМикола Санжаревський розповів ТСН про "антиукраїнське" минуле у 2014 році

Соліст балету Львівської опери Микола Санжаревський, якого запідозрили у співпраці з терористами, дав інтерв'ю ТСН. Він зізнався — в 2014 році таки створював інтернет-скарбнички. Та, каже, гроші збирав не для бойовиків, а для мирних мешканців окупованих територій. Коли ж зрозумів, що гроші використовують терористи – закрив збір коштів.

Гроші на "ДНР", але не бойовикам. Соліст балету Львівської опери прокоментував ТСН звинувачення

Напередодні артист сходив на допит в СБУ. У його помешканні провели обшуки, вилучили техніку. І за збігом обставин, вже сьогодні СБУ розповіла, що викрила у Львові модератора антиукраїнських груп.

«Спочатку він пройшов на бесіду до наших слідчих, а потім вже у нього у приміщенні відбулися слідчі дії за його присутності. Слідчі дії відбувалися до раніше відкритого кримінального провадження – йдеться про сприяння діяльності терористичної організації», — повідомив прес-секретар СБУ у Львівській області Олег Александров.

За даними джерел ТСН, сторінку вів саме Санжаревський. Хоча сам він це заперечує.

Новини по темі:  Проблемні 93%. Чому багатьох так сильно обурили слова психіатра Міноборони