Домой / Україна / В Одесі бригаду швидкої, яку затримали поліцейські, звільнили з роботи

В Одесі бригаду швидкої, яку затримали поліцейські, звільнили з роботи

В Одесі бригаду швидкої, яку затримали поліцейські, звільнили з роботи

Вирішується питання про притягнення медиків до відповідальності.

В Одесі поліція затримала бригаду швидкої, яка напідпитку приїхала на виклик патрульних і не надала допомогу хворому, йдеться у ТСН.16:45.

Чоловік помер, його особу поліція встановлює. Імовірно, він був безхатьком. Інцидент трапився учора опівночі біля залізничного вокзалу. Напівроздягненого чоловіка помітили патрульні. З'ясували, що йому зле. Подзвонили в швидку. Медики прибули, але до пацієнта з машини не вийшли. Відтак рятувати хворого взялися копи. І коли вони зрештою докликалися лікаря та фельдшера – ті лише констатували смерть чоловіка.

ВідеоВ Одесі бригада "швидкої" приїхала на виклик напідпитку і не врятувала пацієнта

Інцидент трапився учора опівночі біля залізничного вокзалу. Напівроздягненого чоловіка помітили патрульні. З'ясували, що йому зле. Подзвонили в "швидку". Медики прибули, але до пацієнта з машини не вийшли. Відтак рятувати хворого взялися патрульні. Коли ж поліцейські зрештою докликалися лікаря та фельдшера – ті лише констатували смерть чоловіка. З'ясувалося, що обидва медики були п'яні.

В Одесі бригаду швидкої, яку затримали поліцейські, звільнили з роботи

З'ясувалося, що обидва медики були п'яні – нецензурно лаялися, штовхали поліцейських. Ті надягли на лікарів кайданки. За конфлікт з поліцією склали адміністративний протокол. І зараз вирішують питання про притягнення медиків і до кримінальної відповідальності – за ненадання допомоги людині. З роботи обох уже звільнили.

“Стався обурливий випадок. Сьогодні проведене службове розслідування. І лікар, і фельдшер звільнені за статтею за перебування у нетверезому стані на робочому місці. Лікар відмовився від огляду. У фельдшера 2,2 проміле алкоголю у крові”, – повідомив начальник департаменту охорони здоров'я Одеської облдержадміністрації В'ячеслав Полясний.

 

Новини по темі:  На Дніпропетровщині на підприємстві по переробці зерна живцем згорів сторож